Anasayfa / GENEL / O fotoğrafın müthiş mesajı; golf sopasına Rabia karşılığı
rabia4

O fotoğrafın müthiş mesajı; golf sopasına Rabia karşılığı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Obama, Suriye’deki son gelişmelere ilişkin telefon görüşmesi yaptı. Mustafa Varank, Erdoğan’ın konuşma esnasında çekilmiş fotoğrafını paylaşırken masada bulunan Rabia sembolü dikkat çekti. Fotoğrafın bir önemi de, Obama’nın o golf sopalı fotoğrafına Erdoğan’dan Rabia’lı mesaj gelmiş olması… Rabia’yı sık sık kullanan Erdoğan anlamını da hep “Tek millet, tek bayrak, tek vatani tek devlet” olarak açıklıyor. Erdoğan Obama ile görüşmesinde “Ülkemi asla böldürmem” mesajı da vermiş oldu.


Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Obama, Suriye’deki son gelişmelere ilişkin görüş teatisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Barack Obama’nın yaklaşık 50 dakika süren telefon görüşmesinde, Suriye’deki son gelişmelere ilişkin görüş teatisinde bulunularak, Suriye muhalefetini güçlendirmeye yönelik ortak çabaların artırılmasının ve DAİŞ’e baskının yoğunlaştırılmasının önemine değinildi.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, ABD Başkanı Obama’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı aramasıyla gerçekleşen görüşmede, Antalya’da yapılacak G-20 Zirvesi’nin gündem maddeleri de ele alındı.

Erdoğan ve Obama, görüşmede terör örgütü PKK’nın eylemlerinin son bulması gerektiğini de vurguladı.

MUSTAFA VARANK FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı Mustafa Varank, Erdoğan’ın görüşme anında çekilmiş fotoğrafını, “Yaklaşık 50 dakika süren görüşmeden bir kare” notuyla paylaştı.

rabia

RABİA AYRINTISI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Obama ile görüştüğü esnada masasında bulunan Rabia sembolü dikkat çekti.

MEDYAGUNDEM

erdogan6

“Like”ları patlatan kareler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün resmi Instagram ve Facebook hesaplarından özel kareler paylaştı. Cumhurbaşkanlığı Tarabya …

kemalk

Sahibinin sesi!

Katar krizi sonrası AK Parti’ye “İhvan’dan desteğinizi çekin, Rabia’dan vazgeçin” diyen Kılıçdaroğlu’na, Dilipak’tan sert tepki …

kemal-caps1

CHP lideri değil sanki sömürge valisi!

CHP grup toplantısında, Katar kriziyle ilgili ilk kez konuşan Kemal Kılıçdaroğlu hükümeti terör örgütüne destek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir