Anasayfa / ANALİZ / O FETÖ’cü o. çocuğu MEDYAGÜNDEM kumpasçısıydı
kerimbalci2

O FETÖ’cü o. çocuğu MEDYAGÜNDEM kumpasçısıydı

FETÖ’cü terörist alçak, İsrail ajanı Kerim Balcı’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın suikastten kurtulup, milleti darbeye karşı koymaya çağıran konuşması karşısında gösterdiği şok olmuş ifadenin videosu izlenme rekorları kırıyor. O Kerim Balcı MEDYAGÜNDEM’e kumpas kuran FETÖ’cü 5 alçaktan biriydi.


15 Temmuz darbe girişimi gecesi internet üzerinden canlı yayın yapan STV eski muhabiri Şemsettin Efe ve Zaman gazetesi eski yazarı Kerim Balcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halkı darbeye karşı koymaya çağıran konuşmasını duyunca şoke oluyorlar.

Açıklamalarından darbenin mutlak suretle başarılı olmasını beklediği belli olan Kerim Balcı, Erdoğan’ın halkı sokağa davet ettiğini öğrendikten sonra, “Bu bizzat Cumhurbaşkanlığı’nın sitesinden falan gelen bir şey mi?” diye program sunucusu Efe’den teyit istiyor.

e-kerim2

“BİZİM HALKIMIZI KURŞUNA KARŞI DURMAYI BİLMEZ”

Bir süre sessiz kalan Balcı ardından skandal açıklamalar yapıyor. Erdoğan’ın halkı sokağa çağırmasının vahim hata olduğunu kaydeden, teröristbaşı Fetullah Gülen’in kalemlerinden Balcı, darbeyi püskürten halkı da, “Bizim halkımız bırakın G3 kurşununa karşı durmayı, yerde yatmayı bilmez. Tankın karşısına çıkamazlar. Askerliklerini ücretli yaptılar” sözleri ile de küçük görüyor.

“ERDOĞAN’IN SÖZLERİNİN BAĞLAYICILIĞI YOK”

Erdoğan’ın direnmek yerine cuntacı askerler ile “pazarlık” yapması gerektiğini vurgulayan yani teslim olmasını isteyen Balcı, “Cumhurbaşkanının söylemlerinin ve söylediklerini herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Zaten akli melekelerinin koruyacak bir durumda olduğunu zannetmiyorum” diyor.

KERİM BALCI MEDYAGÜNDEM’E FETÖ KUMPASINDAKİ 5 İSİMDEN BİRİYDİ

 

medyagundem-kumpas

kumpas

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir