Anasayfa / GENEL / O FETÖ’cü Niğde’yi tokatlayıp kaçmış!
gokhan

O FETÖ’cü Niğde’yi tokatlayıp kaçmış!

Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tehdit eden kripto FETÖ’cü Gökhan Özbek’le ilgili sahtekarlık iddiasını ve CHP ile bağını yazdı.Yazısı şöyle:

Kripto FETÖ’cü “Türk Solu” dergisi ekibinin kankası olan, FETÖ’nün birçok medya mecrasında kalem oynatan Gökhan Özbek adlı elemanın twitter marifetiyle, “Tüm diktatörler gibi kaçacak! Üstelik karlar yağarken! / Her şey 27 Aralık’ta belli olacak. Eğer 27 Aralık’ta yaşanacaklar önlenemezse 15 Ocak’ta (…) kaçacak” şeklinde Cumhurbaşkanımızı tehdit etmesi üzerine bu köşecikte bir yazı dercetmiştim.

Erdoğan’ı tehdit eden o FETÖ’cü gözaltında

Bu eleman dün gözaltına alındı. FETÖ’nün polis imamı Kozanlı Ömer’lerin vaktiyle kalem oynattığı FETÖ’cü Aktif Haber de beni hedef gösterdi.
Tuhaf olan, FETÖ’cü olduğu herkesin malumu mahut hesabın hâlâ “aktif” olması.
Daha da tuhaf olan, dün gözaltına alınan Gökhan Özbek adlı elemanın, Cumhurbaşkanına yaptığı mahut tehdidi aslında bir kamuflaj olarak kullanmasıydı.
Çünkü arkadaşı Emre Erciş, dün twitter hesabından, bu elemanın Niğde’de 400 bin TL tokatlayıp, şehri terk ettiğini açıkladı.
Emre Erciş diyor ki: “Mağdurlar benimle iletişim kurdu ve Gökhan Özbek’e ulaşmaya çalışırlarken gözaltına alındı. Açıklamayı mağdurların bilgisiyle yapıyorum.”
Söz konusu iletişimi kuran mağdurlardan biri, 15 yıllık arkadaşı olan Gökhan Özbek adlı elemanın, kendisini 60 bin TL dolandırdığı gerekçesiyle savcılığa başvurmuş.
Emre Eciş kim mi? Karşı gazetesinde, CHP milletvekili Eren Erdem’le beraberdi.
Gökhan Özbek adlı eleman da Eren Erdem’in sosyal medya danışmanıydı.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir