Anasayfa / GENEL / O faşist alçak için Fetocular seferber oldu!
gokce5

O faşist alçak için Fetocular seferber oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı asmakla tehdit edip hakaretler dizdiği videoyu sosyal medyada paylaşan Ulusal Parti Genel Başkanı ve Türksolu Gazetesi başyazarı Gökçe Fırat Çulhaoğlu gözaltına alınmıştı. Çulhaoğlu tutuklandı. Paralel örgüt üyelerine destek için sürekli Çağlayan Adliyesi eylemlerine katılan Çulhaoğlu’nun Paralel örgüt tarafından desteklendiği ve iki gün önce Fetullah Gülen’in kitaplarıyla poz verdiği ortaya çıktı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medyada paylaştığı videoda asmakla ve kazığa oturtmakla tehdit eden Ulusal Parti Genel Başkanı ve Türksolu Gazetesi başyazarı Gökçe Fırat Çulhaoğlu gözaltına alınmıştı.

gokce2

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Paralel Yapı’ya destek açıklamasıyla tanınan ve bir dönem İşçi Partisi’nin Öncü Gençlik Grubu’nun içinde olan Çulhaoğlu’nu adresinde gözaltına aldı ve Vatan Emniyet yerleşkesine götürüldü. Bugün adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklamaya sevk edildi. Şüpheli Nöbetçi İstanbul 10. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu. Gökçe Fırat Çulhaoğlu videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı asmakla ve kazığa oturtmakla tehdit etmişti. Sosyal medyada dolaşan ve baştan aşağı hakaret dolu olan videoda şu ifadeler kullanılıyor:

“AMA İPLE AMA…”

“Ne kadar çırpınsanız da kendinizi aklamaya da çalışsanız Tayyip Efendi eninde sonunda asılacaktır. Bakın elimizde Tayyip Bey’in sevdiği renkten yeşil renkte bir halatımız var. Ama Tayyip Bey için bu ip bile fazladır. Halkı referanduma çağıracağız. Tayyip Bey’i iple mi asalım yoksa kazığa mı oturtalım? Yüzde 50 ne derse onu yapacağız. Onun hakkettiği şey kazıktır. Türk Solu bundan geri adım atmayacak. Basın Özgürlüğünün bu ülkedeki ön şartı Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak. Ama iple ama kazıkla.”

TUTUKLANAN ALÇAK FAŞİSTİN ARKASINDA PARALEL ÖRGÜT ÇIKTI

Cumhurbaşkanı’na hakaretten tutuklanan Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun paralel örgüt tarafından desteklendiği ortaya çıktı. Çağlayan Adliyesi’ne gelerek Paralel örgüt üyesi polislere destek veren Çulhaoğlu’na Paralel örgütün sosyal medyadaki tetikçileri tarafından tam destek verildi.

aytekin1 aytekin2 aytekin3 aytekin4

MEDYAGUNDEM

gokce

Solcu maskeli alçak FETÖ’den sigortalı çıktı!

FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin yürütülen‘darbe’ soruşturmasında, tutuklu sanıklardan Türk Solu Gazetesi yazarı Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun, …

tas

FETÖ’nün medyadaki tetikçi teröristleri tutuklandı

FETÖ’nün medya yapılanması davasında aralarında aralarında Atilla Taş ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da bulunduğu 12 …

gokce2

Milleti kazığa oturtsunlar diye mi bu alçağı tahliye ettiniz?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gösterdiği iple tehdit eden Gökçe Fırat Çulhaoğlu, Atilla taş gibi serbest bırakılanlar arasında …

1 Yorum yapıldı

  1. böyle kendini bilmez hadsizleri görünce Ak parti keşke bu ülkede işkenceyi sıfırlamasaydı diye geçiriyorum içimden. Bu pislikler faydalanıyor bu nimetlerden. acaba Ak parti öncesi cumhurbaşkanını tehdit eden biri karakoldan sağ çıkıp adliyeye ulaşabilir miydi. Biz bu ülkede bir zamanlar karakolda kendini asan, camdan atlayan çoook tutuklu haberi okuduk, izledik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir