Anasayfa / GENEL / O alçaklığı Turgay Ciner’in kanalı da yaptı!
showtv

O alçaklığı Turgay Ciner’in kanalı da yaptı!

Dün Sultanahmet Meydanı’ndaki Turizm Şube müdürlüğüne düzenlenen terör saldırısında kendisini patlatan canlı bomba için “çarşaflı kadın” şeklindeki skandal ifadeyi Hürriyet gazetesi dışında Show TV’nin de kullandığı ortaya çıktı.


Siyah bir elbise ve kapüşon takan DHKP-C’li terörist için “çarşaflı kadın” diyen Hürriyet daha sonra bu ifadeyi son baskıda değiştirse de, gazete Türkiye’nin dört bir yanına “çarşaflı kadın” yazılı olarak gitti.

hurriyet-carsaf3

Show TV muhabiri: Kara çarşaflı kadın bombacı

Benzer ifadeler kadının görüntülerini yayınlayan Show TV’de de kullandı. Dün akşam yayınlanan ana haberinde Show TV muhabiri Aytaç Kurnaz, teröristin saldırı öncesindeki görüntülerini “Siyah çarşaf vardı üzerinde” ve “kara çarşaflı kadın bombacı” ifadeleri ile anlattı. Spiker Ece Üner de “kara çarşaflı kadın” provokasyonuna imza atan isimlerdendi.

MEDYAGUNDEM

somer5

Salih Neccar ya da Abdulbaki Sömer… İşte bombacı hakkında herşey!

Ankara’da 29 kişinin ölümüyle sonuçlanan terör saldırısında, canlı bombanın Abdulbaki Sömer olduğu DNA incelemesiyle kesinleşti. …

portakal5

Washington Portakal’ı bombacı taziyesine giden HDP’li vekil haberini örtbas etti!

Fox TV ana haber spikeri Fatih Portakal, Ankara bombacısının taziyesine giden HDP’li vekile, haber bülteninde …

ece1

Spikerin isyanı; HDP midemi bulandırıyor

Habertürk moderatörü Ece Üner HDP’nin teröre karşı samimiyetsiz tavrına tepki gösterdi. Habertürk’te Ece Üner’in modere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir