Anasayfa / GENEL / O alçağın itlafına başlandı!
SANSAL2

O alçağın itlafına başlandı!

Barbaros Şansal hakkında şehitlerle ilgili skandal tweetlerinden dolayı suç duyurusunda bulunuldu. Dilekçede, yargılanması ve tutuklanması talep edildi.


Modacı Barbaros Şansal hakkında şehitlerle ilgili tivitlerinden dolayı ”halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” ile “ölen kişilerin hatırasına hakaret” gerekçeleriyle suç duyurusunda bulunuldu.

Bakırköy Adliyesine gelen Avukat Rahmi Kurt, hazırladığı suç duyurusu dilekçesini Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına verdi.

sansal

Suruç’taki terör saldırısı ve akabinde terör örgütü PKK’nın yeniden silahlı ve bombalı eylemlerini başlattığı kaydedilen dilekçede, şunlar kaydedildi:

”Bu bağlamda Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti de Türk Silahlı Kuvvetleri aracılığıyla terör örgütlerinin yuvalarına operasyonlar başlatmış, örgütlerin şehir unsurlarına ise adli ve hukuki süreç başlatılmıştır. Buna rağmen terör örgütü sinsice ve haince eylemlerine devam etmekte, adeta son çırpınışlarını yapmaktadır. Bu doğrultuda çok acıdır ki bir yandan masum insanlar vahşice ve alçakça katledilmeye, şehit haberleri gelmeye devam etmektedir. Şüpheli Barbaros Şansal, atmış olduğu tivitle adeta insanların kanını dondurmuş ve toplumda infial yaratmıştır. Şüpheli, tiviti ile şehitlerin aziz hatırasına ağır surette hakaret ve saygısızlık etmiş, zaten tarifi imkansız bir acı yaşayan şehit yakınlarını ve Türk milletini daha büyük acılara gark etmiş ve bu surette halkı kin ve düşmanlığa açıkça tahrik etmiştir.”

Dilekçede, yargılanması ve tutuklanması talep edildi.

MEDYAGUNDEM

barbaros3

Provokatör soytarı tutuklandı

KKTC’den sınır dışı edildikten sonra Türkiye’de gözaltına alınan Barbaros Şansal’ın tutuklandığı bildirildi. Soruşturmayı yürüten İstanbul …

barbaros3

Provokatör soytarıya tutuklama talebi

Reina saldırısının gerçekleştirildiği yılbaşı akşamı Türkiye’ye yönelik çirkin video paylaşımı ile tepki çeken modacı Barbaros …

barbaros3

Provokatörden Atatürk istismarı

Türk halkına küfreden ve KKTC’den sınırdışı edilen Barbaros Şansal’ın Türkiye’ye gelirken Mustafa Kemal baskılı kıyafet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir