Anasayfa / GENEL / O ahlaksız karikatürü yapanı tutuklayın!
girgir4

O ahlaksız karikatürü yapanı tutuklayın!

Sözcü Gazetesi’nin mizah eki Gırgır Dergisi’nde yayınlanan ve Hazreti Musa’ya hakaret eden karikatür, Medya Kritik Programı’nda lanetlendi. Gazeteci Yazar Cem Küçük, karikatürü ahlaksız olarak niteleyip, çizenin de nefret suçu işlediğini belirterek, “Bu paçavra toplatılmalı, bunu çizen derhal tutuklanmalıdır” dedi.

Sözcü Gazetesi’nin bu karikatürle Musevileri ve 4 hak dine inananları incittiğini kaydeden Küçük, Musevi derneklerinin bu karikatürü dünyaya yaymalarını istedi. Küçük, “Burada açıkça antisemitizm var. Bu CHP zihniyetidir. Bunu dünyaya göstersinler” dedi. Küçük sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu paçavra toplatılmalı. Bu karikatürü yapan derhal tutuklanmalı ve kimse iş vermeyerek medeni ölü haline getirilmeli.”

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur da karikatürün, “Bir peygambere galiz küfürler içeren, aşağılık ve nefret kusan bir yayın” olduğunu söyledi. İnsanların ateist olmalarının öneminin bulunmadığını ancak inananlara hakaret etmelerinin kabul edilemeyeceğini vurgulayan Uğur, alçak karikatürü çizene seslenerek, “Sen insan olamazsın. Bunu yayınlayanlar da insan olamaz” dedi. Uğur, bunun Türkiye’de mizah dergiciliğinin bittiğinin göstergesi olduğunu söyledi.

seyfi

MEDYAGUNDEM

hablemit

Türkiye’deki her karanlık işin arkasında BND var

Türkiye gazetesinde Fuat Uğur’un “BND Türkiye’nin tam kalbinde” başlıklı yazısı şöyle… Yani, Ankara’nın göbeğinde. Hem …

cem-fuat

Doğan medyası bu ülkenin kanser hücresidir

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, Medya Kritik Programı’nda FETÖ’cü alçakların 1 Nisan ve 7 Nisan’da …

soner-oray

FETÖ tipi kumpas yapan Odatv’ye son uyarı!

Gazeteci Cem Küçük, Fetullahçı terör örgütü gibi kumpas yayınlarını artıran Odatv’yi uyardı. Küçük adını vermese …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir