Anasayfa / GENEL / O ahlaksız karikatürü yapanı tutuklayın!
girgir4

O ahlaksız karikatürü yapanı tutuklayın!

Sözcü Gazetesi’nin mizah eki Gırgır Dergisi’nde yayınlanan ve Hazreti Musa’ya hakaret eden karikatür, Medya Kritik Programı’nda lanetlendi. Gazeteci Yazar Cem Küçük, karikatürü ahlaksız olarak niteleyip, çizenin de nefret suçu işlediğini belirterek, “Bu paçavra toplatılmalı, bunu çizen derhal tutuklanmalıdır” dedi.

Sözcü Gazetesi’nin bu karikatürle Musevileri ve 4 hak dine inananları incittiğini kaydeden Küçük, Musevi derneklerinin bu karikatürü dünyaya yaymalarını istedi. Küçük, “Burada açıkça antisemitizm var. Bu CHP zihniyetidir. Bunu dünyaya göstersinler” dedi. Küçük sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu paçavra toplatılmalı. Bu karikatürü yapan derhal tutuklanmalı ve kimse iş vermeyerek medeni ölü haline getirilmeli.”

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur da karikatürün, “Bir peygambere galiz küfürler içeren, aşağılık ve nefret kusan bir yayın” olduğunu söyledi. İnsanların ateist olmalarının öneminin bulunmadığını ancak inananlara hakaret etmelerinin kabul edilemeyeceğini vurgulayan Uğur, alçak karikatürü çizene seslenerek, “Sen insan olamazsın. Bunu yayınlayanlar da insan olamaz” dedi. Uğur, bunun Türkiye’de mizah dergiciliğinin bittiğinin göstergesi olduğunu söyledi.

seyfi

MEDYAGUNDEM

damatlar

FETÖ’nün damat tahliyesi oyunu!

Türkiye gazetesinde Fuat Uğur’un “FETÖ’cü kriptolar oyunu böyle kurar, sen de bakarsın” başlıklı yazısı şöyle… …

fatih

Savcılık harekete geçti Fox TV’nin lisansı iptal edilsin

Fox TV’nin referandumun sonucunu provoke edip meşruiyetini sarsmaya dönük yayınlarının savcılık tarafından incelemeye alındığı ve …

kk2

CHP-cunta darbesi için düğmeye bastılar!

Büyük skandal! Balıkesir’de askeri üste törenle karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu, seçim yasağını ihlal etti. Askeri üsse …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir