Anasayfa / GENEL / Neo-Conlar, Türkiye şubesini kapattı!
wsj2

Neo-Conlar, Türkiye şubesini kapattı!

Neoconların bir numaralı yayın organı Wall Street Journal,  Türkiye ve Almanya web sitelerini kapatma kararı aldı 


Wall Street Journal,   Türkiye ve Almanya web sitelerini kapatma kararı aldı.

News Corp’un Dow Jones birimi Çarşamba günü, Almanya ve Türkiye’deki yerel dilde (yayın yapan) bir takım haber siteleriyle bir radyo yayın birimini ve ortağı olan gazetelerdeki pazar ekini kapatacaklarını açıklamıştı.

Mobil uygulama ve web aracılığıyla ulaşılabilen The Wall Street Journal Türkiye sitesi yayın hayatına Nisan 2013’de başlamıştı.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ HABERİ DOĞRULADI

WSJ Türkiye’nin genel yayın yönetmeni Cüneyt Toros attığı tweetler ile haberi doğruladı.

wsj

Wall Street Journal’da yer verilen haberde alınan bu karar sonucunda tüm birimlerde 50-60 çalışanın işlerini kaybedeceği belirtiliyor.

News Corp, geçtiğimiz hafta yayınladığı bir duyuru ile bilgi servislerinden elde ettiği gelirlerin son çeyrekte, bir önceki yılın aynı dönemine oranla, yüzde 3 düşüş gösterdiğini açıklamıştı. News Corp, abonelik ve satışlardan elde edilen gelirleri yükseliş seyrinde olsa da, reklamlardan elde edilen gelirlerin düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor. Bilgi servisleri, yaklaşık 5 bin kişiyi istihdam eden News Corp’un toplam gelirlerinin üçte-ikisini oluşturuyor.

MEDYAGUNDEM

wsj1

İşte terörün arkasındaki “üst akıl”

Amerikan Wall Street Journal gazetesi Kayseri patlamasından sonra alçakça bir paylaşımda bulundu. Amerikan Wall Street …

gulen-neocon

Fethullah Gülen’e Neocon desteği tam gaz!

Wall Street Journal’a röportaj veren Gülen’e Neo-concu gazetede harita kıyağı yaparak, adeta Gülen grubunun propagandasını …

gulen-wsj

Gülen Neo-Conların gazetesinden CHP’yi işaret etti!

Günlerdir susan ve ne diyeceği merak edilen Fethullah Gülen gündemle ilgili değerlendirmede bulundu. 17 Aralık …

1 Yorum yapıldı

 1. uyandırma servisi

  Ellerinin altında cemaat-i pensilvaniye gibi bir taşeron örgüt varken böyle bir faaliyeti gereksiz gördüler. Ne de olsa onların yapacagı fitne, fücur, kara propaganda, dezenformasyon, tetikçilik, ihanet, ve saire akla gelebilecek ne kadar kötülük varsa gülen örgütünün medyası, finans ve eğitim kuruluşları, bürokrasiye sızmış paraleller eliyle takdire şayan bir surette ifa ediliyor. Hal böyleyken niye kendilerini yorsunlar? Sona erdirdikleri medya faaliyetinden doğacak tasarrufu medyaya yerleştirdikleri ajan gazetecilerin maaşlarına yansıtacaklarından şüpheniz olmasın.

  Büyük zatlardan biri; iblisi boş otururken görür ve hayretle sorar:
  – Bre mel’un sen hiç boş oturmazdın yoksa tövbekâr mı oldun?
  İblisin cevabı :
  – Ne münasebet? Zamane uleması insanları azdırma ve saptırma işinde bana vekalet ediyorlar. Onlar sayesinde biraz dinlenme fırsatı buldum hepsi bu.

  Şimdi durumun daha net anlaşılması için bir test yapalım:

  1- Bütün dinlerdeki büyük günahları alt alta yazıp bir liste hazırlayın.
  2- Her maddenin başına küçük bir kutucuk çizin
  3 – Günlük haberlerden ve boş zamanlarda medya arşivinden yapacağınız tarama ile paralellerin işledikleri cürümlere karşılık gelen maddeleri işaretleyin.

  Bütün listenin kısa zamanda işaretlendiğini görünce bana hak vereceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir