Anasayfa / GENEL / Nagehan Alçı’dan bomba Zaman iddiası!
nagehan

Nagehan Alçı’dan bomba Zaman iddiası!

Gazeteci Nagehan Alçı CNN Türk ekranlarında Zaman Gazetesi hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. 

CNN Türk’te yayınlanan Dört Bir Taraf programında gazeteci Nagehan Alçı çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Devletin içinde örgütlenmenin halk nezdinde bir karşılığı olmadığının altını çizen Alçı, Zaman Gazetesi yazarı ve aynı zamanda Cemaat’in önde gelen isimlerinden Hüseyin Gülerce’nin Hadi Özışık’a verdiği röportaja vurgu yaptı.

Gülerce o röportajda geniş çaplı bir özeleştiri yapmış, Cemaat’in yaptığı hataları sıralamıştı.

GÜLERCE’NİN YAZISI YAYINLANACAK MI?

“Gülerce’nin yazısı yarın Zaman Gazetesi’nde yayınlanacak mı? Ben birşey bilmiyorum, sadece merak ediyorum” diyen Nagehan Alçı, sözlerini şöyle sürdürdü:

ON GÜN İÇİNDE ZAMAN’DAN KOPMALAR BAŞLAYACAK

İkincisi, önümüzdeki on gün içinde bakın göreceksiniz, Zaman Gazetesi’nden son derece önemli isimler kopacaklar. Çünkü bütün bu süreçte kendilerini kullanılmış hisseden, Türkiye’nin yakından takip ettiği isimler var.

BİZ ÇUVALLADIK DEYİP ÖZÜR DİLEYECEKLER Mİ?

Şimdi onların rahatsızlıklarını, yavaş yavaş çözülmelerini göreceğiz. Ama bazıları da, ısrarla seçim öncesi “AK Parti yüzde 35 alacak” diyorlardı, merak ediyorum bugün özür dileyecekler mi? “Siyasi analiz işinde çuvallıyoruz” diyecekler mi?

Ya da, “gördüklerimizi söylemedik, çünkü Türkiye’yi özellikle başka yöne sevketmeye çalıştık” gibi bir günah çıkarmaya girecekler mi? Hep beraber göreceğiz. (stargazete.com)

MEDYAGUNDEM

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

feto3

FETÖ’nün tabanı da tavanı kadar hain!

Uzun süre Fethullah Gülen’in yakın çevresinde bulunan ancak 17-25 Aralık kumpası sürecinde örgüt ile bağlarını …

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

1 Yorum yapıldı

  1. Hurdaları Boşverin

    Ya kardeşim inanmayın bunlara, Hüseyin Gülerce Cemaatin geleceği açısından bunların B planları olduğunu göremiyor musunuz? Daha birkaç gün evvel Yalova’da CHP belediye başkanına taktik verirken yakalanan Hüseyin değil miydi? Birkaç ay evvel Medya Gündemi tehdit eden bu Hüseyin değil miydi? Bunları bırakın, bunlar yeri zaten hurdalık, tabana bunların gerçek yüzlerini göstermeye gayret edelim. Gelecek için taban önemli, bu kart horozları arık kesim hanelerde almaz. Yanlış mı? Tabana dikkat tabana!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir