Anasayfa / GÜNDEM / Müslümana beddua yağdıran Fetoş katil İsrail için dilini yuttu!
gulen-israil1

Müslümana beddua yağdıran Fetoş katil İsrail için dilini yuttu!

İsrail’in, dünyanın hemen her ülkesinden birçok tepkiyle karşılaştığı operasyonu 10 gündür devam ederken, Fetullah Gülen’in sessizliği halen devam ediyor.

İsrail, bütün uyarılara rağmen Gazze’yi bombalamaya devam ediyor. Deniz, kara ve havadan yapılan operasyon 10 günü geride bıraktı. Operasyonla beraber 200 Filistinli hayatını kaybederken, 1000’in üzerinde kişi de yaralandı.

İsrail’in saldırıları Türkiye tarafından da büyük tepkiyle karşılandı. Başta Erdoğan olmak üzere, iktidar ve muhalefet parti liderleri Gazze’de yaşanan insanlık dramına tepki gösterirken, sivil toplum örgütleri de peş peşe açıklamalarda bulundu.

Türkiye hemen her kesiminden İsrail’e tepki gelirken, Fethullah Gülen ise sessizliğe gömüldü.

HÜKÜMET KARŞITLIĞI İÇİN BERKİN’E TAZİYE GÖNDERMİŞTİ

Cemaat Gezi olayları sırasında hükümete yakın, Geziciler’e ise mesafeli durmuştu. Daha sonra 17 Aralık süreciyle birlikte hükümet karşıtı çizgiye giden Cemaat Geziciler’le yakınlaşmıştı. Politikasını AK Parti karşıtlığı çizgisine taşıyan Cemaat bu noktadan sonra Geziciler’le aynı yolda yürümüş, hatta Gülen bu politikanın gereği olarak Berkin Elvan’ın cenazesi için taziye mesajı bile yayınlamıştı.

İSRAİL’İ KINAMADI BİLE

Şimdi ise gözler yine Fethullah Gülen’de ancak kendisinden herhangi bir açıklama henüz gelmedi. Fethullah Gülen, İsrail’in 10 gündür Gazze’yi katliam merkezine dönüştürmesine rağmen şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmadı, İsrail’i kınamadı.

MAVİ MARMARA’DA İSRAİL TARAFINI TUTTU

Fethullah Gülen İsrail-Filistin konusundaki en son açıklamasını birkaç yıl önce yapmıştı. Hatırlanacağı üzere Gülen, Gazze’ye yardım götüren Mavi Marmara’nın İsrail tarafından basılmasını, vatandaşlarımızın öldürülmesini görmezden gelerek “İsrail’e, devlet otoritesine karşı sorulmalıydı” açıklamasında bulunmuştu.

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

1 Yorum yapıldı

  1. Allah kahretsin ebter mahluk seni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir