Anasayfa / GENEL / Müptezel hergele!
ahc-garson

Müptezel hergele!

Ahmet Hakan Coşkun’un patron tetikçiliği yapmak için kaleme aldığı yazısındaki bu ayrıntı, Aydın Doğan’ın yurtdışında olduğunu öne sürerek katılmadığı duruşmanın görüldüğü sırada da Türkiye’de olup olmadığı konusundaki kuşkuları da beraberinde getirdi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan Coşkun, Akit’in ‘Yargılanan Patronların Sığınağı İngiltere’ başlıklı haberi sonrası köşesini Aydın Doğan’ın savunmaya adadı. Ertuğrul Özkök tarafından “hergele” olarak adlandırılan patron tetikçisi Hakan, yazısında Akit’in, akaryakıt kaçakçılığı iddiasıyla yargılanan Doğan’ın POAŞ davasında, duruşmaya yurtdışında olduğunu öne sürerek katılmamasını haberleştirmesini konu edindi. Hakan Coşkun, Akit’e hakaretler yağdırdığı yazısında adeta baltayı taşa vurdu. Aydın Doğan’ın resmi avukatının POAŞ davasının görüldüğü duruşmada “müvekkilim yurtdışında olduğu için duruşmaya katılamadı” şeklindeki sözlerini dahi inkar eden Hakan utanmadan, Akit’in yalan yazdığını öne sürdü.

PATRON TETİKÇİSİ ÇUVALLADI

Hürriyet yazarı Hakan Coşkun, akaryakıt kaçakçılığı yaparak Türkiye’yi 18 milyon TL’lik zarara uğrattığı iddiasıyla yargılanan, duruşmaya zorla getirilmesine karar verilen Aydın Doğan’ın 8 Mayıs’taki duruşmaya katılmak için İngiltere’den ne zaman döneceğini sorgulayan haberimizi çarpıttı. Hakan Coşkun yazısında, “Yalan ve uydurmanın daniskası bir haber yapmışlar, bir de utanmadan o yalanı manşete çakmışlar. Özetle diyorlar ki: “Aydın Doğan Londra’da… Bakalım dönecek mi?” falan fıstık. Oysa masanın başına oturup bu kallavi yalanı uydurdukları sırada… Aydın Doğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Doğan Holding merkez binasında kadın çalışanlarla bir araya gelmekteydi” ifadelerini kullandı. Yazıda, Doğan’ın duruşmaya neden katılmadığına ve duruşma günü neden İngiltere’de bulunduğuna dair hiçbir ifadeye yer verilmemesi dikkat çekti. Patron tetikçisi Coşkun’un Akit’e hakaretler yağdırdığı yazıda, Aydın Doğan’ın, Doğan Holding merkez binasında kadın çalışanlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı konularak, “Patron burada” mesajı verildi.

-YENİ AKİT-

MEDYAGUNDEM

feto-dogan

Aydın Doğan’ın FETÖ bağına dair şok belge

15 Temmuz darbe girişimi kapsamında yapılan soruşturmada TUSKON’un arşivinden şok bir belge ortaya çıktı. FETÖ’nün …

ahc-garson

Sen bu adamlarınla rezil olmaya müstehaksın Aydın Doğan!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “Seni ‘adamların’ rezil ediyor” başlıklı yazısı şöyle…. Ey Aydın Bey! Bir …

karikatur3

Hiç mi adam olmayacaksın Aydın Doğan?

Aydın Doğan medyası Fetullahçı terör örgütünün ByLock isimli gizli haberleşme ağını sulandırmaya çalıştı beceremeyince şimdi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir