Anasayfa / GÜNDEM / Müge Anlı’ya şehit ailelerinden ödül
muge_anl-_plaket_7

Müge Anlı’ya şehit ailelerinden ödül

MEDYAGÜNDEM- 1999 yılında Maltepe’de şehit ailelerine ve eşlerine destek ve yardım amacıyla kurulan Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği, atv’nin başarılı programcısı Müge Anlı’yı derneğe verdiği desteklerinden dolayı ödüle layık gördü.

Dernek kurulduğu ilk günden bu yana gelir getirecek faaliyetler yaparak ihtiyaç sahibi Şehit Ailelerine maddi ve manevi destekte bulunmak, okula giden şehit çocuklarına burs vermek gibi birçok konuda mağdur ailelere yardım ediyor.

Gerek yaptığı başarılı ve faydalı yayınlarla, gerek özel hayatında, yardıma muhtaç insanların yanında duran, onlara destek veren Müge Anlı, uzun yıllardır her ay Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği’ne bağışta bulunuyordu.

Bu katkılarından dolayı 14 Ocak Pazartesi günkü Müge Anlı İle Tatlı Sert programında, dernek başkanı Pakize Akbaba Müge Anlı’ya teşekkür plaketi hediye etti. “Her ödülü kabul etmiyorum. Ama bu hayatımda aldığım en güzel, en onurlu ödüllerden… Çok teşekkür ediyorum” diyen Müge Anlı Pakize Akbaba’nın elinden aldığı ödül ile memnuniyetini dile getirdi.

MEDYAGUNDEM

kemal-koruma3

Kemal’ı şehit ailelerinden koruyorlar!

İzmir’de şehit aileleri ve gaziler için düzenlenen iftar yemeğine katılan Kılıçdaroğlu’nun korumaların sayısında ciddi artış …

sduman2

Kıvırdı Aydın Doğan’ın müptezeli!

Şehit babalarına “100 bin lira görev tazminatı için evladını satıyor” imasında bulunan Hürriyet’in müptezel yazarı …

atv-polis

Polis canlı yayını bastı!

Müge Anlı’nın programında, canlı yayına katılan kadın cinayeti itiraf edince polis stüdyoyu bastı. ATV’de ekrana gelen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir