Anasayfa / ANALİZ / Mr. Fitne CHP’nin akıl hocası oldu!
uslu-gursel

Mr. Fitne CHP’nin akıl hocası oldu!

MEDYAGÜNDEM- Neocon ve MOSSAD ile ilişkili Jamestown vaktı “beslemesi”, Mr. Fitne lakaplı Emre Uslu ve Taraf gazetesi tarafından MİT’İ “şeytanlaştırma” ve Reyhanlı’da en büyük zaafiyeti gösteren Emniyet İstihbarat’taki “malum ekibi” kurtarma operasyonu tam gaz devam ediyor.

Mr. Fitne’nin artık CHP’ye de “akıl hocalığı” yaptığı ortaya çıktı. Karanlık “ODA”k, Aydınlık, Sözcü ve Yurt gibi Ergenekoncu medya sinsi biçimde yürütülen “flört” ürünlerini de vermeye başladı anlaşılan.

Dün Mr. Fitne “MİT CHP’ye tuzak kurdu” diye yazdı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin hemen demeç haline getirdi. Reyhanlı katilinin CHP’nin kılavuzu olduğunun ortaya çıkmasıyla siyaseten büyük bir batağa saplanan CHP’yi “Mr. Fitne” taktiğiyle kurtarma operasyonu devreye girdi.

Katil Esed’in sarayını “ayak yolu” yapan, Şam’daki diktatörün kapısında “Elini eteğini öpeyim Esed bizi Tayyip’ten kurtar” diye yalvaran sanki CHP değilmiş gibi, kendilerine bir katili kılavuz etmenin sorumluluğunu da “safa yatarak” MİT’e yükleyen CHP’lilerin Mr. Fitne’nin aklıyla gideceği yer sanırız bataklığın ta dibi olacak.

“Reyhanlı katili”ni Suriye’de kılavuz yapan CHP’nin şimdi de fitnecilerin ipine sarılması sanırız şaşırtıcı değil.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Vatan’a yaptığı açıklamada dün Uslu’nun operasyonel yazısını papağan gibi tekrar edip, Reyhanlı’da yaşanan patlamaların faili olduğu iddia edilen Ebu Firas’in, MİT tarafından uzun süredir takipte olmasına karşın, CHP’lilere mihmandarlık yapmadan önce partinin uyarılmamasına tepki gösterdi.

Anlalışan Mr. Fitne  ve arkasındaki “güç odakları” önümüzdeki dönemde CHP ile “yandaşlık” konusunda daha da ileri gidecekler.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir