Anasayfa / GENEL / Milletimiz o hainleri asla affetmeyecek
erdogan-tir

Milletimiz o hainleri asla affetmeyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkmenlere yardım götüren MİT tırlarını durduran Fetocu ihanet şebekesi ve destekçilerine sert tepki gösterdi. Erdoğan, “Bu yardımları sabote edenleri milletimizin asla affetmeyeceğine inanıyorum” diye konuştu. Erdoğan, MİT TIR’larının durdurulduğu döneme işaret ederek, “O ihaneti biliyorsunuz değil mi. İşte onlar, Türkmenlere insani yardım götüren TIR’lardı. Silah varsa ne olacak, yoksa ne olacak?” dedi.


“MİT TIR’ları ihanetini biliyorsunuz değil mi? ‘Onların içinde silah varsa ne olacak, yoksa ne olacak? bu yardımları sabote edenleri milletimizin asla affetmeyeceğine inanıyorum” diyen Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“SİLAH VARSA NE OLACAK”

MİT TIR’ları ihanetini biliyorsunuz değil mi? Hala utanmadan, sıkılmadan bunları gazetelerine başlık yapanlar var. İşte o tırlar bizim Bayırbucak Türkmenlerine yardım götüren TIR’lardı. Bazıları diyor ki, ‘Başbakan Erdoğan, diyordu ki, onların içinde silah yok’ yahu varsa ne olacak, yoksa ne olacak?

“MİLLETİMİZ ASLA AFFETMEYECEK”

Bayırbucak’ta sadece Türkmenler vardır. ‘DAEŞ’i vuruyoruz’ diyerek Bayırbucak Türkmenleri vurulmaktadır. Bu saldırılar Esed’i ayakta tutma çabasıdır. Ne diyoruz biz? ‘Oraya insani yardım götürüyoruz.’ Kim onlar? Mağdur, mazlum, bizim Bayırbucak Türkmen kardeşlerimiz. Ülkemizin, hükümetimizin ve şahsımın aleyhine bir algı oluşturmak adına bu yardımları sabote edenleri milletimizin asla affetmeyeceğine inanıyorum. Türkmenlere saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Orada bizim akrabalarımız var.”

MEDYAGUNDEM

mittir2

ABD Büyükelçiliği cevap vermekten kaçıyor!

Adana ve Hatay’da 2014 yılında MİT TIR’larının durdurulmasına ilişkin 5’inci iddianame tamamlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı …

mit-tir1

MİT TIR’ları iddianamesinde ABD bombası!

MİT TIR’larının durdurulmasına ilişkin yeni iddianame mahkemeye gönderildi. 55 sanıklı yeni davada tespit edilen 43 …

afrin

Rus askerleri TSK için mi çekiliyor?

Türkiye’nin operasyon yapması beklenen Afrin’de bulunan Rus askerlerinin üsleri boşaltmaya başladığı iddia edildi. TSK’nın, terör …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir