Anasayfa / GENEL / Milat Gazetesi’nin tiksindiren aşağılık kompleksi!
milat-ozkok

Milat Gazetesi’nin tiksindiren aşağılık kompleksi!

Gezi Parkı üzerinden yeni darbe planları yapılırken muhafazakar medyadaki omurgasızlar darbecilere yalakalık yapmaya devam ediyor. 28 Şubat’ta darbenin medya ayağının etkin ismi Ertuğrul Özkök’e yalakalık yapma sırası iki gündür Milat gazetesinde…

Dindarlara yönelik her türlü hakareti yapan, her darbe teşebbüsün başrole soyunan Ertuğrul Özkök’ü temize çıkarmaya çalışan Milat gazetesi, yeni bir alçaklığa imza attı. Nil Gülsüm Gül’ün ağzı açık hayranlıkla dinlediği Özkök’ün zırvalarını Milat gazetesi iki gündür sürmanşetinden yayınlıyor.

Ertuğrul Özkök de bu omurgasızlar aracılığıyla 28 Şubat’ın darbe olmadığını dindar kesime vazediyor.

İşte Özkök’ten 28 Şubat incisi:

“Ben 28 Şubat’ı bir darbe olarak görmüyorum. Meclis açık kaldı. DYP’li milletvekilleri, zorla değil, Tansu Çiller’den şikayet ettikleri için istifa ettiler. Tayyip Erdoğan’ı iktidara sadece 28 Şubat getirmedi. Yolsuzluklar ve ekonomik kriz etkiledi alınan oyu. Erdoğan, mağdur olarak değil, yeni bir lider olarak geldi. Tayyip Erdoğan iyi politikacı ve iyi belediyeciydi.”

BEYAZ TÜRKLERE KARŞI KOMPLEKSİNİZ NE ZAMAN BİTECEK!

Dindar insan gücünü ve onurunu imanından alır. ancak dindarların arasına sızmış, sınıfsal statüsü yüzünden sürekli beyaz Türklere karşı hayranlık duyan köle ruhlu alçaklar ise, beyaz Türklere yakın durarak bir yerlere gelmeye çalışır. Milat gazetesindeki Ahmet Hakan gibi olmaya çalışan şahıs da bunları yapıyor.

Beyaz Türklerin arasına girmek onlar gibi olmak isteyen ezikler, her fırsatta onların etrafında bulunmak için çaba sarfediyor. Buna da gazeteleri alet edip muhafazakar kesimin zihnini ifsat ediyorlar.

Milat gazetesine buradan soruyoruz: Beyaz Türklerin kucağına erişebilmek için daha ne kadar alçalacaksınız? Dindarların sırtından geçinip darbecilere dindarların ve İslam’ın düşmanlarına ne kadar hizmet edeceksiniz!” (MEDYASAVAR)

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

ozkok

Alçak Özkök’e tepki yağıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Hürriyet’teki bugünkü köşe yazısında yazdığı yazı ile büyük tepki toplayan Ertuğrul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir