Anasayfa / GENEL / MHP kendini böyle imha etti!
mhp

MHP kendini böyle imha etti!

MEDYAGUNDEM.COM- 30 Mart yerel seçimlerinin ardından YSK itirazları ile iptal edilerek dün yenilenen seçimler gösterdi ki, MHP varlığına, aslına ihanet eden ve kendi kendini ima eden bir siyasi parti oldu.

Başbakan Erdoğan’a karşı Gülen örgütü eliyle “çatı modeli” hesabıyla geliştirdikleri stratejiyle Yalova’da MHP CHP’ye, Ağrı’da da BDP’ye destek verdi.

MHP’liler böylece aslını inkar eden ve kendi kendini imha ederek tarihte sicilini lekeleyen bir harekete dönüştü.

Çünkü Yalova’da “CHP”, Ağrı’da “BDP” diyen MHP’lilere “başbuğları” Türkeş’in şu sözünü hatırlatıyoruz:

BpHTkkxCIAApe_K

BpHWQucIgAEWhIz

MEDYAGUNDEM

mhp

FETÖ’nün MHP’yi karıştırma oyunu da bozuldu

MHP’de muhalif isimlerin düzenlediği ‘korsan’ genel kurulda alınan kararlar, mahkeme tarafından yok sayıldı. MHP Genel …

devlet

Pensilvanya kardinalinin vekili CHP!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP’ye tepki göstererek “CHP’nin yolu yol değildir” açıklamasında bulundu. …

mhp-aday

Yiyin birbirinizi!

MHP’de muhalif cephede kazan kaynıyor. Meral Akşener tarafı yeni bir parti hayali kurarken, diğer muhalifler …

1 Yorum yapıldı

 1. Ülkücü Hareket

  Merhum Alparslan Türkeş’in vefatıyla kadroları ele geçiren MHP’liler imansız bir gençlik için çok çaba sarf ettiler. Önce bıyıklarından başlayıp, tekbirden tutunda, dokuz Işık doktrinindeki bütün manevi değerleri yumuşatarak daha sonra komple imha ederek başladıkları operasyonlar sonucu bugün dokuz ışık nedir diyen bir nesil oluşturdular. Sonuç işte bugün kurdukları ortaklıklar.

  İlk Ülkücü Şehitlerden biri olarak bilinen Dursun Önkuzu’yu bilmeyenimiz var mı?

  Kuzu yürür, kuzu yürür.
  Önde Önkuzu yürür.
  Kuzular meledikçe
  Gönlüme sızı yürür!

  Önkuzu hey! Önkuzu!
  Önde gider Önkuzu.
  Bu bayrak düşmez yere,
  Ölmedikçe sonkuzu!

  Dursun adı… Dursun adı…
  O gitti, dursun adı.
  Dillerde türkü olsun,
  Yürekte vursun adı!

  Kuzular koç olacak,
  Toy, düğün, göç… olacak
  Bu yıl ki kuzuların
  Adları ‘öç’ olacak!

  Niyazi Yıldırım Gençosmanolğu

  Evet, Dursun Önkuzu katledilmişti, katilleri de yakalanmıştı. Katilleri de, Fethullah Gülen’in şefaatçi olacağım dediği Ecevit affıyla apar topar salıverilmiştir.

  Ülkücü Hareket, bunları ne çabuk unuttunuz? Bu katliamın sahipleriyle nasıl bir ihanete ortak olduğunuzun farkında mısınız?

  Yıllardır Kemal Kılıçtaroğlu’na Dursun Önkuzu’nun katliamında sen var mısın diye sorulur ve cevap veremez.

  Bir neslin imanını çalanlara soruyorum; hiç mi vicdanınız sızlamaz, sadece Dursun Önkuzu değil, Süleyman Özmen’in, Mustafa Taştangil’in…sayısız Ülkücünün katilleriyle işbirliği yaparak egolarınızı tatmin ettiniz mi? Bu katliamın sorumlularıyla aynı dönemde, aynı okulda arkadaşlık yapan genel başkanınıza bir sorun bakalım; vicdanı rahat mı, geceleri rahat uyuyabiliyor mu?

  Bugün MHP’nin desteğiyle ülkemizin bütün belediyelerini CHP aldığını farz edelim. MHP’liler, Ülkücüler sizlere soruyorum; eliniz ne geçecek? Geçmişteki Ülkücü katliamlarına sizlerde ortak olmuş olmayacak mısınız? Bu CHP sevgisini sizlere aşılayan el hangi imansızın, kimin eli diye hiç düşündünüz mü? CHP sizlere iş, aş mı vereceğini sanıyorsunuz?

  Geçmişte Sadi Somuncuoğlu’nun Cumhurbaşkanlığını engellemek için arabasını önü kesilip, hırpalattıran askeri vesayetçilerin yerine, bugün Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Devlet Bahçeli’ye fellik fellik çatı arayışına sokanları göremeyecek kadar, geçmişinizi inkar etmeye çalışacak kadar kör ve sağır mısınız?

  Kaset operasyonlarıyla Devlet Bahçeli ve ekibi görevi Oktay Vural’a bırakmalı diyenlerin bugün partinizin kılcal damarlarına kadar girip paçanızdan aşağı çektiğini göremiyorsanız, görmek istemiyorsanız bugünler için canlarını feda eden o 5000 masum Ülkücü şehitleri hakkını nasıl ödeyeceksiniz ki?

  Bugün partiniz işgal altında olduğu artık görün, çıkıp başata Oktay Vural gibi tipleri 12 Eylül öncesinde tanıyanınız var mı diye bir sorun bakalım. Kaç kişi tanıyacak!

  Partinizi işgal eden güçlerin, Taksim’de sokakları kan gölüne çevirmek için uğraşan, Atatürk Kültür Merkezini işgal ettirip Terörist Başlarının posterlerini astıran, Kızılay’da bayrağımızı yaktıran güçler olduğunu hala anlamadınız mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir