Anasayfa / VİDEO / Metehan Demir hangi yazara ‘Sen adam değilsin’ dedi!
metehan-demir

Metehan Demir hangi yazara ‘Sen adam değilsin’ dedi!

Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Metehan Demir, Beytüşşebap’tan sonra yapılan şehit haberlerine ateş püskürdü. Haberlerle ilgili bir köşe yazarından telefon aldığını da belirten Demir, ismini vermediği köşe yazarına ‘Sen adam değilsin’ diyerek seslendi.

Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesi’ne PKK’lı grubunun askeri birliklere uzun namlulu silah ve roketatarlarla saldırısında 10 asker şehit oldu, 7 kişi de yaralandı.Bu üzücü olay ardından şehit ailelerin görüntülerini haberleştiren kişilere adete ateş püsküren Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Metehan Demir, yapılanı haysiyetsizlik ve şerefsizlik olarak yorumladı.

‘BÖYLE ŞEREFSİZLİK YOK ‘

Şehit ailelerinin ve yakınlarının psikolojisiyle ilgili olarak şehit haberlerine dikkat çeken Metehan Demir, ‘Ben bu işin üzerine gideceğim. Çok kararlıyım. Yaşı ya da kıdemi önemli değil. Onların hepsini teker teker açıklayıp onları rezil kepaze edeceğim ‘ dedi. ‘Bu haberci diye dolaşıp bize haberin ne olduğunu satmaya çalışan adam bozuntularını teker teker rezil edeceğim ‘ diye devem eden Demir, ‘Bakın bunu tekrar söylüyorum çünkü o koca kafaları almıyor. Dünyanın hiçbir yerinde böyle haysiyetsizlik ve şerefsizlik yok ‘ dedi. Şehit yakınlarının üzüntülü hallerinin ısrarla çekildiğini ve haberleştirildiğini ifade eden Demir, bu görüntüleri haberlerde vermenin çok büyük haysiyetsizlik olduğunu düşündüğünü belirtti.

‘SEN ADAM DEĞİLSİN ‘

Şehit yakınlarının üzüntülü halleriyle ilgili bir köşe yazarından telefon aldığını da sözlerine ekleyen Metehan Demir, şu şekilde devam etti: Bana bir tane böyle kelli felli bir köşe yazarı telefon etti. Adam sanırsın. ‘Metehan bu dünyanın her yerinde bir haberdir, seni yadırgadım ‘ dedi. O dünyanın hiçbir yerinde haber değildir sen de adam değilsin. Bunlar ağır geliyor ama ben bir şehit yakının kendisini yerden yere atarken zoomlamanın ve bunu haberlerde vermenin çok büyük haysiyetsizlik olduğunu düşünüyorum. Bunun bilgisini verenin ise baş şerefsiz olduğunu düşünüyorum.

MEDYAGUNDEM

egemen

O ses kaydı montaj çıktı

Egemen Bağış’ın, gazeteci Metehan Demir ile yaptığı iddia edilen ve kamuoyunda ‘Bakara makara’ olarak bilinen …

metehan1

Metehan Demir’i hangi paralel gazeteciler tehdit etti?

MEDYAGUNDEM.COM-  Ak Partili eski bakan Egemen Bağış ve Hürriyet gazetesi eski Ankara Temsilcisi Metehan Demir …

gulen1

Güvenilir kaynaktan Gülen bombası!

Fethullah Gülen için hükümet düğmeye bastı iddiası. Ankara’da bu konuşuluyor. Metehan Demir güvenilir bir kaynaktan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir