Anasayfa / ANALİZ / Mehmet Barlas’ın oğlu kimi kandırıyor?
cemil-barlas

Mehmet Barlas’ın oğlu kimi kandırıyor?

MEDYAGÜNDEM- Önceki gün sorduk; “Mehmet Barlas’ın oğlu andıççılığa mı başladı?” diye. Twitter’dan cevap verdi Cemil Barlas;

“Tetikçiler arası hesaplaşmalar sansür ile engellenmez.. Haberx twitter gibi bir platformdur..”

barlas-topsakal

“Türkiye’nin tarafsız haber sitesi” sloganıyla haber sitesi kurup, “köşe yazarları” bölümü oluşturup adı sanı bilinmedik birtakım “tetikçilere” platform açan, “top sakal çetesi” için de özel bir bölümde “haysiyet cellatlığı”, iftira ve karalama yapmaları için fırsat yaratan, bol bol küfrettiren Cemil Barlas, zekamızla alay eder gibi sahibi olduğu “Haber x” sitesinin Twitter gibi bir platform olduğunu iddia etmiş.

Ne ala iş, topla tetikçileri, küfretsinler, klavyelerini kalaşnikof gibi kullansınlar, Cemil Efendi de hiçbir sorumluluğu üstlenmesin.

Biz de yedik…

Madem öyle Cemil Barlas’a bir teklifimiz var. Biz de “Haber x”e yazar olmak ve Barlas ailesi hakkında “yazmak” istiyoruz.

“Haber x” sitesi twitter gibi bir platformmuş ya, hadi açılsın bakalım o platform isteyene…

Mehmet Barlas’ın oğlu Twitter’da goygoycularına yutturur ancak o yalanı…

Mehmet Barlas’ın oğlu annesine de yazılar yazdırdığı sitesinde, top sakal çetesini niye “tetikçi” olarak tuttu? Barlas ailesi “top sakal çetesi”ne niye tetikçilik yaptırıyor?

Top sakal çetesi üzerinden  nasıl bir amaç ve operasyon hesabı yapılıyor?

Mehmet Barlas’ın oğlu önce bunun izahını yapsın, başkalarına “tetikçi” diye hakaret edeceğine, kendisi niye tetikçilerle iş tutuyor, onu bir açıklasın.

Ne güzel iş, bir grup tetikçiyi topla sitene yazar yap, top sakal çetesini de en özel yere koy,  sonra da “Twitter gibi özgür platform” maskesinin arkasına saklanıp sorumluluğu üstlenme… Siz kimi kandırıyorsunuz  sayın Barlas? Bizim alnımızda keriz mi yazıyor?

“Top sakal çetesi”, sahibi olduğunuz siteden insanları andıçlıyor, fişliyor, yalan ve iftiralarla haysiyet cellatlığı yapıyor, siz de tutmuş, “özgür platform” masalı anlatıyorsunuz, sorumluluğu üzerinizden atıyorsunuz.

Biz sizin ne yaptığınızın çok iyi farkındayız. Başta “top sakal çetesi” olmak üzere o tetikçilerinizin tasmaları kimin elinde iyi biliyoruz. Ve hepsini bir bir deşifre edeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

kemal-kilicdaroglu

CHP’nin FETÖ imamı ya da canlı bomba KK!

Sabah gazetesinde Mehmet Barlas’ın “Canlı bombalar meğer parlamenter sistemden yanaymış!” başlıklı yazısı şöyle: Aklı zorlayan …

feto-abd

FETÖ’nün Beyaz Saray imamı Obama’ysa!

Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas’ın “Ya Obama FETÖ’nün Beyaz Saray imamı ise…” başlıklı yazısı şöyle: …

erdogan15

Erdoğan’sız Ak Parti Özal’sız ANAP gibi olur

SABAH Gazetesi başyazarı Mehmet Barlas’ın bugün “Erdoğan’sız Ak Parti, Özal’sız ANAP gibi olur” başlıklı yazısı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir