Anasayfa / ANALİZ / Mehmet Barlas’ın oğlu andıççılığa mı başladı?
barlas-topsakal

Mehmet Barlas’ın oğlu andıççılığa mı başladı?

MEDYAGÜNDEM- Cemaat içine sızmış “derin damar tetikçisi”, işi sadece Başbakan Erdoğan ve Ak Parti iktidarına küfretmek olan, Ergenekoncu Oda TV’nin sahibi Soner Yalçın’ın yeni “müttefiki”, karanlık odaklarla işbirliği halinde fitne üretim merkezi gibi çalışan “top sakal çetesi”nin şişman olan üyesi,“internet andıççılığı”na başladı.

Haber x isimli sitede insanları hedef gösterip, andıçlama, iftira ve hakaretler ederek saldırma operasyonuna soyunan “şişman top sakala”, kendisini eleştiren bazı gazeteciler hakkında birtakım karanlık odaklarla işbirliği halinde yığınla yalan ve iftira uydurup, şizofrenik bir kafa yapısının ürünü ithamlarla “andıçlama görevi” için fırsat veren isim ise şaşırttı.

Sabah Gazetesi Başyazarı Mehmet Barlas ve A Haber programcısı Canan Barlas’ın oğlu Cemil Barlas’ın sahibi olduğu Haber x sitesinde “şişman top sakalın” Ergenekon ve Balyozculardan alışık olduğumuz bir üslupla “andıçlama” ve “fişleme” yapmasına göz yumması, “Mehmet Barlas’ın oğlu da internet andıççılığına mı başladı?” diye düşündürttü.

28 Şubat sürecinin mağduru olan Mehmet Barlas’ın bir dönem zulüm gördüğü darbeci vesayetçilerin tarzının eşinin de yazarı olduğu oğlunun sitesinde uygulanması, “haysiyet cellatlığı ve “andıççılık” yapılması manidar bulundu.

İşi gücü küfür etmek ve haysiyet cellatlığı yapmak olan “şişman top sakala” özel bir köşe verilerek, küfretmesi için adeta sponsor olan Barlas ailesinin tutumu da şaşırttı.

Karı koca Sabah ve ATV grubunda çalışıp, oğullarının internet sitesi üzerinden de Başbakan Erdoğan ve Ak Parti iktidarına küfredilmesi, Ergenekoncuların taktiğiyle “fişleme”, “psikolojik operasyon,” haysiyet cellatlığı”, “fitne üretimi”, “dezenformasyon ve iftira üretilmesi” kafaları da fena halde karıştırdı.

Barlas ailesinin “top sakal çetesi”nin gözü dönmüş küfürbazlarına böylesine destek vermelerinin arka planı merak ediliyor.

Kamuoyu Barlas ailesinden bir cevap bekliyor.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

kemal-kilicdaroglu

CHP’nin FETÖ imamı ya da canlı bomba KK!

Sabah gazetesinde Mehmet Barlas’ın “Canlı bombalar meğer parlamenter sistemden yanaymış!” başlıklı yazısı şöyle: Aklı zorlayan …

feto-abd

FETÖ’nün Beyaz Saray imamı Obama’ysa!

Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas’ın “Ya Obama FETÖ’nün Beyaz Saray imamı ise…” başlıklı yazısı şöyle: …

erdogan15

Erdoğan’sız Ak Parti Özal’sız ANAP gibi olur

SABAH Gazetesi başyazarı Mehmet Barlas’ın bugün “Erdoğan’sız Ak Parti, Özal’sız ANAP gibi olur” başlıklı yazısı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir