Anasayfa / GENEL / Meğer Aydın Doğan o paralel tetikçiyi beslemeye devam ediyormuş!
eyupcan

Meğer Aydın Doğan o paralel tetikçiyi beslemeye devam ediyormuş!

Aydın Doğan’ın paralel örgüt aşkı tam gaz devam ediyor. Kamuoyuna “İşine son verildi” diye yansıyan paralel örgütün tetikçisi Eyüp Can’ın Doğan medyasından hiç gönderilmediği, hatta son bir atamayla daha kritik göreve getirildiği ortaya çıktı. Bomba gelişmeyi  ABD’de yaşayan gazeteci Oray Eğin, Oda TV’ye yazdı. İşte detayları:


Referans ve Radikal gazetelerini batırdıktan sonra Hürriyet grubunda dijital yayınlardan sorumlu göreve getirilen Eyüp Can’la Doğan Grubu bir süre önce yollarını ayırdığını açıklamıştı. Enis Berberoğlu’nun istifasına denk gelen bu süreçte medya siteleri Eyüp Can’ın da görevine son verildiğini duyurdu.

Ancak Eyüp Can hiçbir zaman görevinden ayrılmadı. Hükümet-Cemaat kavgası sırasında Ankara’nın Doğan Grubu’ndan gitmesini istediği isimlerin basında gelen eski Zaman’cı Eyüp Can Hürriyet’in üçüncü kattaki odasında danışman sıfatıyla pasif göreve atandı.

Ancak Hürriyet yakın zamanda Eyüp Can’a daha geniş yetkiler vererek Dijital Yayın Direktörü görevine getirdi. Böylece Eyüp Can sadece içerikten değil maddi işlerden sorumlu hale getirildi. İşin ilginci Hürriyet bir ay önce gizlice yaptığı bu atamayı duyurmadığı gibi künyede de yer vermekten çekindi.

Patronlar Katı’nda bu atamanın hükümetin tepkisini çekmemek ve Cemaat’le yakın fotoğraf vermemek için gizli tutulduğu yorumları yapılıyor.

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir