Anasayfa / Mansetalti / MEDYAGÜNDEM açıklıyor; işte Gülen’in çatır çatır faiz yediğinin belgeleri!
gulen-faiz

MEDYAGÜNDEM açıklıyor; işte Gülen’in çatır çatır faiz yediğinin belgeleri!

Fetullah Gülen’in nasıl bir yalancı olduğunu ve çatır çatır faiz yediğini MEDYAGÜNDEM belgeleriyle açıklıyor.


MEDYAGUNDEM.COM- Yeni Akit gazetesi geçtiğimiz Pazar günü “Gülen de faiz istiyor” başlıklı bir haber yayınladı. Fetullah Gülen’in Akit gazetesine açtığı davalarda “faiz” istediği dava dosyaları yayınlandı. Belgelerde apaçık Gülen’in davalarda faiz istediği görülüyordu ama buna rağmen Fetullah Gülen’in avukatı Nurullah Albayrak dün Gülen örgütünün yayın organı Zaman’a yaptığı açıklamada, “Gülen’in istediği davalarda faiz talebi yok” dedi.

Fetullah Gülen’in açtığı davalarda faiz istediğinin belgelerle ortaya konulmasına rağmen Gülen’in avukatı Nurullah Albayrak tarafından haberin yalan olduğunun iddia edilmesi, Fetullahçılarda zerre kadar utanma ve ahlak olmadığını gözler önüne serdi.

Albayrak, Gülen’in tazminat davalarında faiz istediği yönündeki iddialara, “Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre faiz talep edilmesi yasanın tanıdığı bir hak olmasına rağmen Sayın Gülen tarafından kesinlikle faiz istenmemektedir.” dedi.

DİYANET’E VURMAK İÇİN FETULLAH YALANINA SIĞINDILAR

Pensilvanya tetikçisi Taraf gazetesi, “Hani faiz haramdı? Mercedes’i verdi, faizini istiyor” başlıklı bir haberle Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in Hürriyet Gazetesi aleyhine açtığı davada tazminatın yanında, yasal faizini de istediği iddiasını ortaya atmış, Zaman da bu haberi sayfalarına taşımıştı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’e karlı “haysiyet cellatlığı” yapan Fetullahçılar, faiz meselesinde Fetullah Gülen’i “aklamak” için pişkince bir yalana sığındılar.

MEDYAGÜNDEM ÇATIR ÇATIR FAİZ YEDİĞİNİN BELGESİNİ AÇIKLIYOR

Paralel terör örgütünün başı Fetullah Gülen’in faiz istemekle kalmadığı, çatır çatır faiz yediğinin belgesini de MEDYAGÜNDEM açıklıyor. Nurullah Albayrak tarafından Fetullah Gülen adına MEDYAGÜNDEM’e açılan davalarda istedikleri faiz tutarı icra kanalıyla istendi. MEDYAGÜNDEM de o faizi yatırdı. İşte belgesi:

faiz1

faiz2

Sadece MEDYAGÜNDEM değil Nurullah Albayrak tarafından Fetullah Gülen adına açılan davalarda icrada bekleyen bazı dosyaların faiz kalemleri de belgelere şöyle yansıdı:

faiz3

GÜLEN’İN GELİRLERİNİN YÜZDE 22’Sİ FAİZDEN

Fetullah Gülen’in mahkemelere bildirdiği gelirlerinin yüzde 22’sinin faizden olduğu kaydediliyor. Örneğin Ankara 9. İcra Dairesi’nde  2014/23120 sayılı dosyada Fetullah Gülen 2 bin liralık alacağı için 434 lira faiz ödemesi aldı. Böyle yüzlerce davasındaki faiz gelirlerinin tüm kazancının yüzde 22’sini oluşturduğu belirtiliyor.

 

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir