Anasayfa / GENEL / Medya Mahallesi değil Karagöz Hacivat sahnesi!
medya-mahallesi

Medya Mahallesi değil Karagöz Hacivat sahnesi!

CNN Türk’te yayınlanan “Medya Mahallesi”’ programı iyice kabak tadı verdi, Karagöz ile Hacivat kavgasına dönüştü. Bugün de  Ayşenur Arslan ile Akif Beki arasında gergin anlar yaşandı.

CNN Türk’te ekrana gelen Medya Mahallesi’nde CHP’li belediyelere yönelik düzenlenen operasyonlar tartışıldı. Ayşenur Arslan, bu operasyonları eleştirirken Akif Beki de Arslan’a karşı çıktı.

Medya Mahallesi’nde Ayşenur Arslan, CHP’li belediyelere haksız yere operasyon yapıldığını söyleyince Akif Beki Arslan’ın bu sözlerine karşı çıktı.  Beki’nin “Nedir bunun doğrusu söyler misin?” sorusu üzerine Ayşenur Arslan sinirlendi ve “Akif Beki, beni anlamıyor musun?” diye yanıt verdi.

Akif Beki “Sesini yükseltme” deyince Ayşenur Arslan beklemediği bu tepki karşısında önce duraksadı sonra da “Akif Beki, Akif Beki beni provoke etme, sesimi yükseltmiyorum sana duyurmaya çalışıyorum. Beni provoke etmene izin vermeyeceğim” dedi.

MEDYAGUNDEM

halep2

CHP’nin kanalında katliam şakşakçılığı

Ayşenur Arslan’ın sunduğu programda binlerce sivilin bombardıman altında hayatını kaybettiği Halep konuşuldu. Halk TV’de yayınlanan …

saymaz

Böyle komikleri analizci diye ciddiye alanlar da var!

Halk TV’de Ayşenur Arslan ve konuğu İsmail Saymaz, 15 Temmuz darbe girişimi için “biz durdurduk” …

aysenur

CHP’liler, HDPKK’lılar, FETÖ’cülere Gezici anket şirketinden şok şok şok; halk başkanlık diyor, Erdoğan’a güven artıyor

Gezici Araştırma Merkezinin yaptığı anket çalışmasına göre, halkın yüzde 55.2’si başkanlık sistemini destekliyor. Hayır diyenlerse …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir