Anasayfa / GENEL / Medical Park Genel Müdürü’nden Twitter’da Başbakan’a ahlaksız saldırı!
medical-park

Medical Park Genel Müdürü’nden Twitter’da Başbakan’a ahlaksız saldırı!

Medical Park’ın Gülen Cemaatine yakınlığıyla bilinen Genel Müdürü Mehmet Dilmaç, Twitter hesabında attığı twitlerle, Başbakan Erdoğan ve Fatih Tezcan’a ağıza alınmayacak sözler söyledi.

Tarsus Medical Park’ın Genel Müdürlüğümnden henüz bir kaç ay önce İstanbul Bahçelievler Medical Park’ın genel müdürlüğüne geçirilen Mehmet Dilmaç, attığı twitlerle büyük bir skandala perde araladı.

Her parti ve görüşten insanların bir müessesenin idareciliğini yaptığını unutan ve Gülen Cemaati’ne yakınlığıyla bilinen Mehmet Dilmaç attığı ahlaksız twitlerle pek çok kişiyi hayrette bıraktı.

Fatih Tezcan’ın kendisi veya kurumuyla ilgili hiçbir söylememesine rağmen Mehmet Dilmaç önce “sırat köprüsünü de başbakanının kucağında geçersin artık” ifadesini kullanırken bundan hemen sonraki twitinde ise yazdığının görülmesini hedefleyerek kasten isim kullandı ve “Fatih Tezcanı başbakanı kucağına alır artık” gibi ahlaksız bir yorumda bulundu.

Başbakan Erdoğan ve Gazeteci Yazar Fatih Tezcan’ın sevenlerinin yoğun tepki göstermesi üzerineyse “karadenizli uşaklar kucakta durmaz, kucağa alır dostum.En iyi sen bilirsin” sözleriyle terbiyesizliğini katmerledi.

Google’da yapılan küçük bir araştırmada Mehmet Dilmaç’ın Tarsus Medical Park Genel Müdürlüğü’nden Bahçelievler Medical Park’ın Genel Müdürlüğü’ne henüz geçtiği anlaşılabiliyor.AnalizMerkezi.com Editoryası Bahçelievler Medical Park ile yaptığı görüşmede bunu te’yid ettirdi.

MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK’LE OLAN RESMİNİ KALDIRDI!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Gazeteci Yazar Fatih Tezcan hakkında yazdığı edebe mugayir sözlerinin ardından paniğe kapıldığı anlaşılan Mehmet Dilmaç, fotoğraflarını görünüme kapatarak Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in kendisine yaptığı ziyareti de saklama yoluna gitti.

Mehmet Dilmaç’ın diğer twitlerindeyse, Başbakan Erdoğan hakkında şahsi şüphe ve eleştirilerini ifade ederken, müspet yoruma da yer vermek adına, genel müdürü olduğu hastane grubu Medical Park’ın Sahiplerinden Muharrem Usta’nın bir sözünü paylaştığı görülüyor.

(AnalizMerkezi.com)

MEDYAGUNDEM

sokak2

Provokatörlerin hedefi Beşiktaş-Lyon maçı!

Lyon, İstanbul’a taraftar getirmeme kararını değiştirdi, 2 gün sonra Beşiktaş ile oynayacakları UEFA Avrupa Ligi …

gazi3

Erdoğan’ı ölümle tehdit eden FETÖ’cü avukata kim dokunacak?

Twitter’daki twitleri ve videolarıyla milleti çılgına çeviren provokatör FETÖ avukatı Gazi Kozanoğlu’nu Fatih Tezcan deşifre …

hdp-bina1

Oyuna gelme; HDP binalarına saldırı FETÖ işi!

Gazeteci-yazar Fatih Tezcan, yaşanan terör saldırıları sonrası HDP binalarına yapılan saldırıların Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) …

3 Yorumlar

  1. Arkadaş bir de Müslüman ya, maneviyatçı ya! Maneviyatlarından inciler döktürmüş!

  2. Mehmet Dilmaç’ı aşar bu iş! Medical Park Hastaneler Grubu açıklama yapmak zorunda! Bu ne rezalettirkardeşim biz sahipleri emin insanlar diye özellikle tercih ediyoruz adamların yazdığına yaptığına bak! Gülen cemaati sabrımızı taşırıyor yolun sonu geliyor haberleri olsun. Bu kaç oldu yeter kendinize gelin kardeşim bu ne kibridir sen cemaatsin siyasi parti değilsin yahu!!!

  3. Kendilerini seçilmiş, ayrıcalıklı zümre olarak gören bu zırvalıkların sahipleri, istediğini alamamanın hırsıyla maskelerini çıkarıp maneviyata karşı küfür ehli olma hayasızlığına nail olmuşlardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir