Anasayfa / GENEL / Maskeden Pusat çıktı!
vadi-maskeli

Maskeden Pusat çıktı!

atv’nin rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 176. bölümü ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Vadi hayranlarının iki haftadır beklediği bölümde esrarlı Maskeli’nin peçesini Abdülhey indirdi. Peçenin ardındaki yüz ekran başındakileri şaşırttı. Gözlüğü ve peçesi indirilen maskeli Pusat Çakır’dan başkası değildi.

Maskesi inen Pusat Çakır’ın kızarmış gözleri ve yüzündeki asık ifade de dikkatlerden kaçmadı. Ekran başındakiler şimdi, Pusat’ın neler yaşadığını, o maske ve pelerinin içine nasıl ve neden girdiğini merak ediyor.

Bu arada Polat Alemdar da sırra kadem bastı, dizinin son bölümünde hiç rol almadı. Senaristler maskeden Pusat’ı çıkararak yeni bir şaşırtmaca mı yaptı merak ediliyor. Polat Alemdar’ın durumu iyice merak konusu oldu.

MASKELİ TWITTER’I SALLADI

Öte yandan, Kurtlar Vadisi Pusu Twitter’da TT oldu. #bencemaskeli etiketiyle TT listesinin ilk sıralarında yer alan Maskeli tartışması,  Vadi’nin 177. bölümü yayınlanıncaya dek devam edeceğe benziyor.

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

1dolar

FETÖ’cü teröristlerdeki 1 doların sırrı ne?

FETÖ’cü teröristlerin üzerlerinde bulunan 1 dolarlık banknotlar, akıllara iki yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu’daki 1 …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir