Anasayfa / ANALİZ / Mahkeme kararıyla Oda TV artık bir PKK bültenidir!
odatv-pkk

Mahkeme kararıyla Oda TV artık bir PKK bültenidir!

Kemalist ve ulusalcı görünen Oda TV, tıpkı Fetocu terör örgütü gibi PKK yandaşı oldu. Oda TV’nin PKK bülteni olduğu TİB’in aldığı bir erişim kararıyla ortaya çıktı.


MEDYAGUNDEM.COM- Hakkari Çukurca’da önceki gün Genelkurmay Başkanlığı tarafından “teknik arıza”dan düştüğü açıklanan askeri helikopterin PKK tarafından vurulduğuna dair terör örgütü propagandası taşıyan iddiayı, PKK medyası ile ortak biçimde yayınlayan Oda TV şehitlerimize ve ailelerine büyük saygısızlık da yaptı.

Son dönemde kahramanca terörle mücadele sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri’yle uğraşan Oda TV, PKK propagandası yapacak noktaya geldi. Son haberleri de Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) tarafından yasaklandı. Söz konusu haberde TSK’nın “teknik arıza sonucu düştü” dediği Kobra tipi helikopterin aslında PKK tarafından düşürüldüğü gibi bir iddia ortaya atılarak, terör örgütü propagandası yapıldı.

TSK NE DEMİŞTİ

TSK açıklamasında şöyle denmişti:

“Teröristlere müdahale için bölgeye sevk edilen bir Kobra helikopterimiz ise Hakkâri Çukurca bölgesinde saat 05.50 sularında kaza kırıma uğramıştır. Teknik bir arızadan kaynaklandığı değerlendirilen bu elim kazada helikopter pilotu olan iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Kaza ile ilgili inceleme ve araştırma devam etmektedir.”

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir