Anasayfa / GENEL / Mahçupyan Türköne’yi fena “jilet”ledi!
etyen-mumtazer1

Mahçupyan Türköne’yi fena “jilet”ledi!

MEDYAGUNDEM.COM- Cemaat medyasında yazmaya devam edip de vicdanını ve hakkaniyete bağlılığını yitirmemiş ender isimlerden biri olan Zaman gazetesi yazarı Etyen Mahçupyan bugün köşesinde gazetesinin yazarı Mümtazer Türköne için bir not yayınladı.

Notta Mahçupyan şöyle yazdı:

“Not: Mümtaz’er Türköne’nin cuma günkü yazısı ‘kendine jilet atan adam’ kıvamındaydı. Kendisini kamyon olmaktan çıkarabilirse belki ileride tartışabiliriz de…”

Son dönemde “eski faşist günleri”ne dönen Türköne, kalemini kasap gibi kullanıyor, önüne geleni “cemaat” adına infaz ediyordu. Son olarak da Etyen Mahçupyan’a saldırmıştı. Mahçupyan’ın Cemaat’i rahatsız eden yazıları üzerine “tetikçi” olarak sahneye Türköne çıkmıştı.

MEDYAGUNDEM

mumtazer

FETÖ’nün kalemşörüne Erdoğan’a tehditten hapis

Savcı mütalaasında, Eski Zaman gazetesi yazarı Türköne hakkında, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit” suçundan 3 …

etyen3

Kaçma Etyen!

GÜNEŞ Gazetesi’nin, Dink’e yönelik saldırıyla ilgili manşeti karşısında paniğe kapılan Etyen Mahçupyan “Cinaneti konuşmayı bırakalım, …

etyen-mahcupyan

“Beyaz bereli” Etyen!

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Dink ile en son konuşan kişi olan Mahcupyan, GÜNEŞ’in …

1 Yorum yapıldı

  1. Milletvekili olamayınca, olamayacağını anlayınca tam gaz psikopatlık! Merhum Müslüm Baba avamın dışında da ‘ciletçilerin’ olmasını görseydi ne derdi acaba? Müslüm Baba’dan sonra düşen ‘cilet’ satışlarının aydın, münevver, entel, dantel psikopatlar sayesinde paralel borsada ki tırmanışını devam ettireceği görülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir