Anasayfa / ANALİZ / “Loser Önder Aytaç” tedavilik hale geldi!
loser-aytac1

“Loser Önder Aytaç” tedavilik hale geldi!

MEDYAGÜNDEM- Nasıl bir bitiş, nasıl ibretlik bir çöküş hikayesi…Başbakan Erdoğan’a küfür ettiği için Polis Akademisi’nden kovulan Önder Aytaç, artık zavallı bir hale düştü.

Ettiği küfür ve hakaretleri hala “köşe yazısı” diye birtakım “tetikçi internet siteleri” yayınlayıp, Aytaç’ın zavallığına, “loser halleri”ne yataklık ediyorlar.

İşte o yazılarından birinde, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar ve Polis Akademisi Başkanı Remzi Fındıklı’ya bir dizi beddua sıraladı.

Ettiği laflar Aytaç’ın artık psikolojik yardım almadı gerektiğini de düşündürttü. Bakın Aytaç neler yazdı:

“…vallahide billahide tallahide sizin yatacak yeriniz yok Sn. Genel Müdürüm… Ya da tersinden ifade ederek şöyle söyleyeyim; ‘İnşallah sizin bana yaptıklarınız da siz haklı iseniz; Allah beni kahretsin / helak etsin ve hatta Şubat ayına çıkarmasın…

Ama ben haklı isem; sizin de anneniz ölsün, babanız trafik kazası geçirsin, kardeşleriniz en ağır şekilde ameliyatlara duçar kalsın. Eşiniz sizden boşansın. Evlatlarınız kötürüm kalsın ve bitkisel hayata girsin ve hayatlarının sonuna kadar da yatalak kalsınlar ve siz onlara her baktığınızda, bu yaptığınız haksızlıktan dolayı başınıza bunların geldiğini görün ve siz de kolon kanseri – prostat kanseri olun ve hayatınızın sonuna kadar da sonda ile hayatınızı geçirin…”

“Loser Önder Aytaç”ın sonu gerçekten ibretlik oldu. Beddua etmenin ne kadar sakıncalı olduğunun anlatıldığı bir kültürden gelen Aytaç’ı umarız ettiği beddualar vurmaz!

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

onder

KK’ya üfleyen FETÖ’cü soysuz bu!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin kana bulandığı 15 Temmuz gecesi 241 kişiyi şehit eden terör örgütünü adeta …

onder

FETÖ’cü alçağın kırmızı ve yeşil kalem oyunu

Firari FETÖ’cülerden Önder Aytaç’ın polis okulu öğrenci aday mülakatında komisyon başkanlığı yaptığı ve FETÖ’cülere kolay …

uslu1

Bu iki FETÖ’cü iti atmak yeni mi aklınıza geldi?

Önder Aytaç ile Emre Uslu’nun da aralarında bulunduğu 242 kişinin rütbeleri söküldü, emeklilik hakları alındı. …

2 Yorumlar

  1. Benim anlamadigim haberx de ve rotahaberde hala bu kisi nasil yaziyor.rotanin rotasi degisti ama ya Barlaslarin oldugu haberx?

  2. hAYIR BENİM ANLAMADIĞIM ŞU:ADAM HAKSIZ OLMASI HALİNDE BU BEDDUALARI EDİYOR..SAYIN REMZİ BEY İN SUÇU YOK MADEM BU TELEŞ NİYE..YAPTIKLARINIZDA HAKLI İSENİZ HELAK OLAYIM DİYOR ÖNCESİNDE…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir