Anasayfa / GENEL / Locaefendi’nin gladyosu; bütün hücreleriyle CIA’ya bağlı bir paralel etki ajanı!
brookings3

Locaefendi’nin gladyosu; bütün hücreleriyle CIA’ya bağlı bir paralel etki ajanı!

Yeni Şafak’ta bugün Tamer Korkmaz, FETÖ’nün nasıl bir Batı Kulübü’nün putçusu gladyo örgütü, PKK ile birlikte hamisinin de ABD olduğunu yazdı. FETÖ’nün kaçak teröristi Emre Uslu için de “CIA’a bağlı paralel etki ajanı” dedi. İşte yazısı…


BATI KULÜBÜ’NÜN PUTÇUSU FETÖ’NÜN DE PKK’NIN DA HAMİSİ ABD’DİR

Paralel kaçaklar boy gösterdi. Nerede? “Anavatanları” olan ABD’de! PKK-YPG paçavralarını taşıyanlarla birlikte “sırt sırta” vermişlerdi. Aynı protestoda, her iki terör örgütünün mensupları “kol kola” girmişlerdi. Batı Kulübü’nün putçusu FETÖ’nün de PKK terör örgütünün de “teknik direktörü” ve “hamisi” ABD’dir.

*

Paralel Yapı ile PKK, vaktiyle Türkiye’deki Baronsal Gladyo’nun ‘inşa ettiği’ son dönemde ise birlikte ‘sahaya sürdüğü’ iki terör örgütü olarak Bağımsız Türkiye’ye karşı “savaş” yürütüyorlar! Yenilmeye de devam ediyorlar!

Haçlı Siyonist İttifakı “namı hesabına” sahnededirler.

Amaçları (veya kendilerine biçilen misyon) Türkiye’yi eskiden olduğu gibi “bir kere daha” ABD-İsrail tandeminin “sömürgesi” yapabilmektir.

*

Birkaç ay önce, eski Gürcistan İmamı’nın ekrandaki ifşaatı; Paralel ile PKK arasındaki “irtibatın, paslaşmanın” yeni olmadığını, “2005-2006 döneminde başladığını” açık etmişti!

Bu “derin ilişki” son dönemde gün ışığına çıkmıştır.

PARALEL’İN HAYALET İMAMLARI GLADYONUN TALİMATIYLA İHANET MASASI KURDULAR

6-7 Ekim 2014’teki Kobani Kalkışması’nda PKK terör örgütü sahadaydı. Arka planda ise Mister Locaefendi’nin liderliğindeki Paralel Yapı’nın derin organizasyonu vardı!

Paralel’in “Hayalet İmamları” Gladyo’nun talimatıyla Ankara ve İstanbul’da kurdukları İhanet Masası’nda geniş çaplı bir kaos planı yaptılar! Kobani Kalkışması mı, işte bu kirli hazırlığın sadece Güneydoğu’daki parçasıydı.

Başta Ankara ve İstanbul, bazı büyük illerde birbiri ardına protestolarla başlayıp, Türkiye çapında devasa bir kalkışmaya dönüşeceği hesaplanan bir kaos planından fal tutmuşlardı.

Neticede, güçleri yetmedi: Kobani Kalkışması akim kalırken, ihanet planını bütünüyle hayata geçirmelerine de fırsat verilmedi!

*

Paralel Yapı’nın Kobani’deki rolü kısmen kamuoyuna yansımıştır:

Kobani’yi bahane eden PKK eylemleri ve de saldırıları esnasında, Paralel Emniyet’çilerin plaka tanıma sistemini kapatıp meslektaşlarının çalışmalarını engelledikleri ortaya çıkmıştı. Altı Paralel polis meslekten ihraç edildi.

*

20 Temmuz 2015’ten itibaren yeniden başlayan PKK terör eylemlerine; Paralel Yapılanma, ilgili hücreleriyle tam destek verdi.

PKK ile sistemli olarak “istihbarat” paylaştıkları tespit edildi. Örneğin, Şanlıurfa-Ceylanpınar’da iki polisimizin şehit edildiği terör saldırısında bölgedeki Paralel polislerin PKK’yı “bilgilendirdiği, yönlendirdiği” ortaya çıktı!

O günlerde, Şanlıurfa Emniyet Müdürü’nün iki şehit polisimizin cenaze töreninde konuşurken PKK ile Paralel Yapı işbirliğine “isyan eden” sözlerini, henüz unutmadık.

*

Terör Partisi’nin eş genel başkanı Mister Demirtaş’ın Washington ziyareti dönüşünde sarf ettiği sözler, Kobani Kalkışması’nın fitilini ateşlemişti.

LOCAEFENDİ’NİN DİNİ CEMAAT GÖRÜNÜMLÜ GLADYO ÖRGÜTÜ

Atlantik’in öte tarafında, Demirtaş’a sufle veren “Eski Kaşar” CIA ajanıydı!

O CIA mensubu, Türkiye’deki ajanlık kariyerine 1964 yılında başlamıştı. Mister Locaefendi ise 1966’da İzmir’de sahne almıştır. “Eski Kaşar” CIA ajanı, Locaefendi’nin “dini cemaat” görünümlü (bir Gladyo tasarımı olan) örgütünün temellerini “arka planda” atan kişiydi!

Locaefendi’yi 1966’ya hazırlayan da; 1948 sonrasında kontrgerilla eğitimi alan subaylardan Esad Keşafoğlu’dur!

*
BÜTÜN HÜCRELERİYLE CIA’E BAĞLI BİR PARALEL ETKİ AJANI EMRE USLU

Geçtiğimiz hafta “anavatanı” ABD’deki protestoda; PKK-YPG paçavrasının altında ve Amerikan bayrağının gölgesinde “boy gösteren” şu Mister Yaramaz Başkaçan mı?

Bütün hücreleriyle CIA’e bağlı bir Paralel etki ajanıdır!

(TAMER KORKMAZ/YENİ ŞAFAK)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir