Anasayfa / VİDEO / Liseli kızların mezarlıkta işkence dehşeti
liseli-kizlar

Liseli kızların mezarlıkta işkence dehşeti

Silivri’de lise öğrencisi 4 kız, aynı okulda okuyan bir kıza mezarlıkta akıl almaz bir şekilde işkence yaptı. Dehşete düşüren işkence görüntüleri, işkenceci kızlardan biri tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

Silivri Mezarlığı’nda yaşanan olay 30 Mart 2012 tarihinde gerçekleşti. İddiaya göre, lise öğrencisi F.S., erkek arkadaşıyla flört ettiği belirtilen aynı okulda okuyan 16 yaşındaki Ç.G.’ye mesaj atarak buluşmak istediğini söyledi. Ertesi gün kurstan çıkan Ç.G., F.S. ile buluştu. F.S., bir akrabasının öldüğünü belirterek, dua etmek için Ç.G.’yi mezarlığa çağırdı. F.S. ile birlikte mezarlığa giden lise öğrencisi, aynı okulda okuyan Y.K., M.Ç. ve en yakın arkadaşı M.Ö.’nün kendilerini beklediğini gördü.

3 kız bir anda Ç.G.’ye saldırdı. M.Ö. ise işkence anlarını cep telefonuyla saniye saniye kaydetti. Yere düşen liseli kızı saçlarından sürükleyen işkenceci kızlar, tekme ve tokat atarak dakikalarca dövdü. Ç.G.’nin konuşmasına fırsat vermeyen kızlar, işkenceyi sürdürdü. İki bidon suyu Ç.G.’nin başından aşağı döken liseli kızlar, yerden buldukları bir cam parçacıyla kızın kolunu 6 yerinden kesti. Dehşete düşüren işkence görüntüleri M.Ö. tarafından saniye saniye görüntülendi. Mezarlıktaki akıl almaz işkencenin ardından Ç.G.’yi yanlarına alıp çarşıya götüren zanlılar, burada da dövmeye devam etti. Ardından bir kafeye götürdükleri Ç.G.’nin üzerini temizleyen kızlar, makyaj yapıp bıraktı. Eve giden Ç.G., iki gün sonra polise gidip 4 kızdan şikayetçi oldu.

Gözaltına alınan 4 kız sorgulandıktan sonra savcılığa sevk edildi. Serbest bırakılan işkenceci kızlar hakkında ‘kasten yaralama suçu”ndan 2 yıldan 5 yıla, ‘tehdit ” suçundan 6 aydan 2 yıla, ‘birden fazla kişiyle hürriyetten yoksun kılma” suçundan ise 1 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Ç.G.’nin, yaşadığı akıl almaz işkencenin ardından psikolojisinin bozulduğu ve okulu bırakmak zorunda kaldığı belirtildi.

MEDYAGUNDEM

menderes

CHP zihniyetinin Menderes’e işkence belgeleri!

Yeni Şafak, 27 Mayıs cuntasının akıl almaz iftiralar ve linç kampanyası eşliğinde iktidardan ettiği Başbakan …

abd

Türkiye’deki ABD yalakası medyanın görmediği haber!

CIA’nın işkence raporu, “demokrasi ve insan hakları” havariliği yapan ABD’nin ırkçı yüzünü bir kez daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir