Anasayfa / GENEL / Leş kargası CNN yine üşüştü!
cnn

Leş kargası CNN yine üşüştü!

Gezi Parkı eylemlerinde yaptığı yayınlarla büyük dikkat çeken CNN International, Berkin Elvan’ın ölümünü protesto eden fakat şiddete dönüşen olayları da aktif olarak dünyaya aktarmayı ihmal etmedi.

Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın ölümünün ardından yurt genelinde protestolar düzenlendi.

Fakat bu protestolar bazı bölgelerde şiddet eylemlerine dönüştü. Eylemciler barikat kurup polisle çatışmaya girdi. CNN International da burada devreye girdi. CNN muhabiri barikat kurup polisle çatışmaya giren eylemcilere karşı, polisin müdahalesini anlattı.

GÖZLER BBC’Yİ ARADI

Gezi’de CNN International kadar aktif olan yayın kuruluşlarından biri de İngiliz BBC olmuştu. Fakat BBC bu defa kendini arattı. İstanbul’da yaşanan olaylara karşı BBC’nin aktif yayınları görülemedi.

MEDYAGUNDEM

taksim3

CNN/BBC çakal gibi Taksim’de pusuda

İBB sözde eylemcilere hizmet edecek kaldırım taşlarını Gezi Parkı’ndan kaldırdı. Canlı yayın araçlarının nöbeti sürüyor. …

taksim2

CNN ile BBC akbaba gibi Taksim’de!

Referandum sonuçlarında şaibe bahanesi üreterek ikinci bir gezi kalkışması planlayanlara dikkat. Türkiye, geride bıraktığımız tarihi …

cnn1

Budur; CNN’i ülkesinden kovdu!

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, gerçekleri çarpıtarak haber yaptığı gerekçesiyle CNN’den Venezuela’yı terk etmesini istedi. …

1 Yorum yapıldı

  1. Leş kargaları iş başı yapmış, ama Allah’ın izniyle içimizdeki kukla yandaşlarının kurdukları tezgahlar bir bir bozulacak ve kendi yandaşlarının hezimetini , bozgununu haber yapacaklar. Defolun gidin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir