Anasayfa / GENEL / Latif Erdoğan’a kalleşçe saldırı
latif-erdogan4

Latif Erdoğan’a kalleşçe saldırı

Fetullahçı Terör Örgütü’nün ahlaksız yüzünü bir bir ortaya çıkaran Latif Erdoğan’a örgüt elemanları tarafından saldırıya devam ediliyor. Akşam saatlerinde fotoğraf çektirmek bahanesiyle 2 genç Erdoğan’a alçakça bir şekilde saldırdı.


ÇİRKİN SALDIRI SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI

Latif Erdoğan’a yapılan çirkin saldırı sosyal medyada büyük yankı buldu. Latif Erdoğan’ın açıklamalarından sonra Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın kasetçi başkanı Mustafa Yeşil ABD’de Fetullah Gülen’in yanına kaçmıştı. Twitter’dan itiraf gibi açıklamalar yaparak AK Parti iktidarına tehditler savuran Mustafa Yeşil ve Fetullahçı Terör örgütü’nün sosyal medyadaki tetikçileri Latif Erdoğan’ı hedef göstermişti. İftira kasetini yayan Mustafa Yeşil ortada iken Latif Erdoğan’ın paralel tetikçilerin saldırısına uğraması sosyal medyada büyük yankı buldu. Yıllardır yüzlerce insanı kasetlerle mağdur eden Fetullahçı Suç Örgütü’nün MHP ile ittifak yaparak Latif Erdoğan’a saldırıda bulunması sert şekilde kınandı. Saldırıyı düzenleyenlerin ve arkasındaki isimlerin yakalanması için polis geniş bir soruşturma başlattı.

AYNI ANDA TWİTTER HESABI HACKLENDİ
Pensilvanya’daki firari terör örgütü lideri Fetullah Gülen kendi ağlarına almak için yüzlerce kişiye hazırladığı şantaj kasetleri ortaya çıkınca çılgına döndü. Gülen, çirkin yüzlerini tek tek ortaya çıkaran Erdoğan’a saldırı emri verdi ve örgütün sanal tetikçileri harekete geçti. A Haber’de Gülen’in elindeki montaj kasetlerin olduğunu gündeme getiren Latif Erdoğan’a saldırılar devam ediyor. Erdoğan’ın twitter hesabı, kendilerine ‘Göksancak Tim’ adı veren hackerlar tarafından ele geçirildi.

MEDYAGUNDEM

feto

Emniyet tamam sıra yargı ve TSK’daki mahrem imamlarda

Bir dönem teröristbaşı Gülen’e en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan dün 8500 polisin katıldığı …

feto-aglama

İtirafçılar neden hiç görevdeki bir FETÖ’cüyü deşifre etmiyor?

Bir dönem teröristbaşı Gülen’e en yakın isimlerden biri olan ve “Küçük Dünyam” isimli kitabı kaleme …

feto-dogan

Aydın Doğan’dan FETÖ’ye ‘göreve hazırım’ mesajı

Arka Plan programında konuşan Yazar Latif Erdoğan Aydın Doğan’ın Teröristbaşı Gülen ile olan ilişkisine değindi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir