Anasayfa / GENEL / Lale Mansur, Enver Aysever’i fena bozdu!
enver-lale

Lale Mansur, Enver Aysever’i fena bozdu!

Enver Aysever’in sıkıştırmak için peş peşe sorduğu sorular karşısındaki rahatlığıyla dikkat çeken Lale Mansur, Aysever’i canlı yayında çok fena bozdu.

CNN Türk ekranlarında Enver Aysever’in konuğu olan Akil İnsan Lale Mansur’un, programın sunucusu Enver Aysever’in tepkisi dikkat çekti. Enver Aysever’in sorularla köşeye sıkıştırmak istediği Lale Mansur fena patladı.

Aysever’in Lale Mansur’a ilgi alanı dışında sorular sorması üzerine Lale Mansur ‘ben sosyolog ya da Ortadoğu uzmanı değilim ‘ sözleriyle Enver Aysever’e tepki gösterdi.

SİZ BENİ SOSYOLOG FALAN MI SANIYORSUNUZ?

Lale Mansur, Enver Aysever’in ‘Kürt siyasi hareketi Barzani odaklı bir sekülerleşmeden uzaklaşma süreci mi yaşıyor? Süreç bir Kürt İslam sentezine mi gidiyor? ‘ sorusuna ‘Siz beni sosyolog falan mı sanıyorsunuz? Ben devlet konsevatuar mezunu bir oyuncuyum. O kadar global bir şeyden söz ediyorsunuz ki. Tabi ki şu anda tehlikeli ve her zaman sıcak bir bölge. Bunu beş gün konuşabiliriz ama bunun kime ne faydası var?’ sözleriyle yanıt verdi ve tepki gösterdi.

Aysever’in ısrarlı sorularına devam etmesine kızan Lale Mansur, Aysever’in ‘Peki ama bunları konuşmak sizin göreviniz değil mi? sorusu üzerine fena patladı ve ‘Ortadoğu sorunları mı? Hayır ben Türkiye’deki kanın durmasıyla ilgiliyim, o dedikleriniz beni aşar. Hiç sanmıyorum ama eğer toplantılarımızda biri bana Ortadoğu’yu sorarsa sizi arayıp haber vereceğim.’ dedi.

MEDYAGUNDEM

envera2

İslam düşmanı müptezeli “hack”ladılar!

Türkiye ile İsveç arasında oynanan özel maçta seremoniye çıkan başörtülü Suriyeli çocukların başörtüsünü bahane ederek …

enver1

İşte size eli kalemli terörist!

Ankara Kızılay’da 35 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan terör saldırısı sonrası, “Tiyatroya gidin” diyen Enver …

enver1

Yeni Şafak yazarından bomba Kılıçdaroğlu kulisi!

Bir dönem CHP Parti Meclisi üyeliği de yapan ve 2011 seçimlerinde milletvekili adayı gösterilen televizyoncu …

1 Yorum yapıldı

  1. Lale Mansur’u ilk kez politik bir sohbette dikkatle dinledim çokta hoşuma gitti.Enver Beyde her zamanki gibi thrikkar soruları ve tavrındaydı=)Enver Bey cehenneme giden yolda insanların ölümlerine engel olan bir set yok canım kardeşim hiçmerak etme=)Lale Hanımı tebrik ediyorum canı gönülden çok sakin ve kibar bir hanımefendiymiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir