Anasayfa / GENEL / Kurtlar Vadisi bu gece Pensilvanya’nın uykularını kaçırdı!
vadi1

Kurtlar Vadisi bu gece Pensilvanya’nın uykularını kaçırdı!

ATV’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu akşamki bölümü, paralel örgüt mesajlarıyla sosyal medyada fırtına estirdi. Dizide 17 Aralık operasyonu ve MİT TIR’larına kurulan tezgah konu alındı.

“MUHTEREM BEY” TİPİYLE GÜLEN

Polat Alemdar’ın Hoca lakaplı karakterle yaptığı görüşme geceye damgasını vurdu. Polat Alemdar, eş zamanlı operasyonların başladığını belirten Hoca’ya, “Ancak merak ettiğim devlet içinde bu klonu kim destekliyor?” sorusunu yöneltti.

Hoca, Polat’ın sorusuna “Tapınakçılar ve maalesef Muhterem bey.” diyerek cevap verdi.

CEMAATE AĞIR ELEŞTİRİ

Dizide 17 Aralık operasyonunun İsrail’in desteğiyle gerçekleştirildiği imaları sıkça yer aldı. Bu arada paralel yapının, devleti klonladığı ve sinir uçlarını tamamen uyuşturduğu iddia edildi.

İşte o ilginç dialog:

“Çok safmışız, farkedemedik. Operasyon çok önceden planlanmış. Biz dışarıdan gelen operasyonlara odaklanırken, onlar çoktan içimizde yerleşmişler. Keşke sadece tapınakçılar olsa. Onları tanıyoruz, düşmanımız olduğunu biliyoruz. Tek kelimeyle devleti klonlamışlar”

Hoca’nın bu yanıtı kısa sürede ‘Muhterem Bey’ başlığıyla Twitter’da en çok konuşulan konu oldu.

Muhterem bey başlığı altında yazılan yorumlarda, bu kişinin Fethullah Gülen olduğu dile getirildi.

SAVCI ZEKERİYA ÖZ BOMBASI

Operasyonu yürüten savcının yolsuzluk ve rüşvet operasyonu eski savcısı Zekeriya Öz’e neredeyse tıpatıp benzetilmesi gözlerden kaçmadı.

Operasyonu yürüten savcı Ak Saçlı’ya ulaşmak için İhtiyar heyeti üyelerinden Sami beyi gözaltına aldı. Ayrıca Savcı Leyla da gözaltına alınan diğer bir isimdi. Suriye kanadında ise Kara’yı gözaltına alan savcı, soruşturma sırasında tapeleri dinletti.

Zekeriya Öz’ün Kara’yı sorgulama sırasında yaşanan bir sahne mesaj yüklüydü. Savcı Kara’yı sorgularken içeri giren biri “Telaviv’den acil arıyorlar savcım” dedi, hemen kalkan savcının yakasına yapışan Kara da “Sen Türkiye’nin savcısı mısın yoksa İsrail’in avukatı mı” diyerek manidar bir mesaj verdi.

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir