Anasayfa / GENEL / Küfret, tehdit et bakalım tetikçi Ekrem!
ekrem1

Küfret, tehdit et bakalım tetikçi Ekrem!

Zaman gazetesinin başına Fethullah Gülen’nin fitne ve fücur üretmesi için yerleştirdiği Ekrem Dumanlı, bugün dini kendi Paralel Devlet Yapılanmalarını alet ederek Başbakan’a “zalim” demiş.

Kendi çevrelerine toplananların dağılmasını engellemek için Başbakan’ı dini içerikli yazılarla zalim ilan edip çetelerini  bir arada tutmaya çalışan Dumanlı’nın fikir yoksunu yazısı Türkiye’de 12 yıl yaşanan Gülen örgütü zulmünü örtmeye çalışmayı hedefliyor.

Biz yazı yazmadan önce ne çekiyorsa kafası hep Dumanlı Pensilvanya gırtlağına, İslam düşmanı ‘güneydeki çok sevdikleri ülke’ye hizmet için Türkiye’de hangi zulümleri hatırlatalım.

Tabii davul derisi olacak yüze sahip güneydeki ülke köleleri utanacak değil elbet ama biz yine hatırlatalım kendi zulümlerini ve zalim sıfatına en layık kendilerinin olduğunu.

ÖSS, KPSS, polislik ve her türlü memurluk için yapılan sınavların sorularını çaldınız. Bu sınavlara giren milyonlarca vatan evladınının hakkını gasp ettiniz. Bu zulmün dik alası değil mi?

Ergenekon ve benzeri davlardan 3-5 suçlunun yanına yüzlerce masumu sahte evraklarla ekleyerek yüzlerce insanın boşu boşuna cezaevlerinde süründürdünüz. Bu zulmün daniskası değil mi. Binlerce dindar insanın telefonlarını dinlettiniz. Dinlenen insanların özel hayatları üzerinden şantajlar yaptınız bu zulmün en dip noktası değil mi?

Hükümet nezdinde size verilen tüm kredileri sonuna kadar harcayıp sizden olamayan memurlara kumpas kurdunuz. Onları memurluktan attınız, terfilerini engellediniz ailelerine iftaralar attınız İftiradan daha büyük zulüm var.

İşadamlarını himmet adı altında haraca bağladınız. Memurları devlete değil kendi çıkarlarınıza hizmet ettirdiniz. Bu zulüm değil mi?

En sonunda devletin tüm kurumlarını ele geçirip hükümet devirmeye kalkıştınız. 76 milyon insana kumpas kurup iradesini ipotek altına almaya kalkıştınız bundan daha büyük zulüm mü var!

Bunlardan daha büyüğü Allah’ın dinini kendi çıkarlarınıza göre tahrif ettiniz. Kendinize tabii olan insanların itikadını bozdunuz. Tevhid inancını zedelediniz. Zulemmtiğiniz insanları islam’dan nefret ettirdiniz. Bundan daha büyük zulüm mü var.

Ama şimdi çıkmış zulümlerinize son verilmeye kalkışılınca hemen Başbakan’a zalim diye haykırıp gerçeğin üstünü örtmeye çalışıyorsunuz gerçeğin hakkın üstünü örtmenin Arapça’da hangi kelime ile ifade edildiğini bir araştır ve içine düştüğün durumu gör. (medyasavar)

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir