Anasayfa / GENEL / Küba’da kendi ülkesinin Cumhurbaşkanı ile karşılaşıp nefret şovu yapana ne denir?
berna-lacin

Küba’da kendi ülkesinin Cumhurbaşkanı ile karşılaşıp nefret şovu yapana ne denir?

Oyuncu Berna Laçin, Küba’da konakladığı otele Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın gelmesinden rahatsız oldu ve Küba’nın köylerine kaçacağını yazdı.


Tatil için Küba’ya giden oyuncu Berna Laçin, ilginç bir sürprizle karşılaştı.

RAHATSIZ OLDU

Güney Amerika turu kapsamında 200 kişilik bir heyetle Küba’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berna Laçin ‘in kaldığı otele yerleşti. Erdoğan ve heyetin otele gelmesi Laçin’i rahatsız etti.

Bir anda otelin lobisi Türk heyeti ile dolunca ne yapacağını şaşıran Laçin Twitter hesabına şunları yazdı:

“Havamız değişsin” diye dünyanın öteki ucuna geldik, ama bu havayı almak için Ankara’ya da gitsek olurmuş yani…

An itibariyle bir Kübalı’ya “Türkleri tarif et” desen, “siyah takım elbiseli” der. Otelin lobisinde 80 tane siyah takım elbiseli Türk erkek var

Havana’ya toplam 100 kişilik kafile gelmiş. Erdoğan ve tüm ailesi ile yakınları 80 kişi bizim otelde, diğerleri başka yerlerde kalıyormuş.

En iyisi ben kalabalık etmeyeyim otelde, hatta Havana’da… Sabah gün ağarmadan terk edip buraları, Küba’nın köylerine yola çıkmalı. Son karar…

Öte dünyaya mesaj göndermişti

Berna Laçin, Atatürk’ün manevi kızı Ülkü Adatepe’nin ölümü sonrasında “Sevgili Ülkü Adatepe, lütfen babanla buluşunca bizlerden bahsetme! O bizi birlik ve huzur içinde bir ülkenin evlatları sanıyor!” diye tweet atmıştı.

İşte Laçin’in o tweetleri:

berna

berna1

berna3

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

3 Yorumlar

 1. Maksat Provokasyon-Kahpelikse

  An itibarıyla bir Kübalıya ülkenin evlatlarını aşağılamaya kalkan “Fahişeyi tarif et” desen “Siyah Elbiseli 1958 İmpala’ya” binmiş birini hemencecik gösterirler size!
  Kafayı kırdığı için doktorlar hava değişimi tavsiye edince, hem provokasyon hem de göstermelik hava değişimi için malum paralel ele tarafından bizim heyette hemen önce otele yerleştirilen sürtük hava almak için Küba’ya gitmenize gerek yoktu, o havanın aynısı Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinin bahçesinde bol miktarda vardı. Oradan daha ucuza temin etmek varken ne diye ta Küba’lara gidersiniz ki? Maksat Provokasyon-Kahpelikse, ha o ayrı!
  Sabah erkenden “sen var kaçmak” heee! Ayakta koyduysak özür dileriz. Biraz daha kalaydın.
  Erdoğan ve tüm ailesi ile yakınları 80 kişi bizim otelde, diğerleri başka yerlerde kalıyormuş. Diyorsun hemi? Sizin otel hemi? Otelciliğe ne zaman başladın gız! O otelde Kızılcıhamam’daki paralel yapılanmanın malum otellerinden mi yooosam?
  Sizin otel heee, Keh Keh Keh! Zavallı! İstanbul sosyetesi-sanatçısı olmak işte böyle her şeyi sahiplenme arzusu ortaya çıkarır. Zavallı sizin otel heeee! Aptallık parayla değil ki! İki bacak, bir göğüs, bir çalım, ya senaristin yatağı, ya paralelinki!
  Gız bizim köyleri gezmeden Küba’nı köylerinde ne işin var? Bizim hıyara benzeyen meşhur Purolarından mı alacan yoooosam?

 2. Tırrrrrrrlatmış

  Kırmızı, Pembe, Beyaz, Mor…hangi renk giyinmelerini isterdin? Havai yakın, o meşhur alacalı bulacalı Havai renkleri, hangisi? Bunlar devlet yönetmeyi sahne zoytarılığı sanıyorlar. Ne giyersen giy! Gerçekten bunu oraya ya bu twittleri atmak için gönderildi, ya da heyetten bunu tanıyan çıkmayınca komplekse kapılıp bastı twitte, başka izahı olamaz, bu dünyadaki diğer liderleri takip etmediği de belli! Veya devlet erkanını oraya kendi gibi hava almaya geldiğini sanıyor. Gerçekten zavallısınız be, sizlerin sanatçı olmanız bu ülkenin en büyük kaybı olduğu kesin, bu embeslliğin genetik olarak çocuklarınıza geçmemesini temenni ediyorum. Bazen iyi ki şu meret twitt var, bunların zeka seviyesini yoksa başka türlü anlayamazdık. Sen sabahın erken saatlerinde köylere gidip mesaine devam et, neyapcan devlet erkanın ne giydiğini-içtiğini, sen köylerdeki çalışmalarını twittle!

 3. Berna Ali Okuluna Anca Gidersin

  Öncelikle, Hava’naya değil, Havana’ya! Cahil kadın!

  “Hava’naya toplam 200 Kişilik” derken “Kişilik”in “K” küçük olmalıydı. Cahil kadın!

  “Hava’naya toplam 200 Kişilik kafile gelmiş.” derken cümle bitmediği için sonuna nokta koymamalıydın be Cahil kadın!

  “Hava’naya toplam 200 Kişilik kafile gelmiş. Erdoğan ve tüm ailesi ile Yakınları” derken “Yakınları”nın “Y” de küçük olmalıydı.

  “Hava’naya toplam 200 Kişilik kafile gelmiş. Erdoğan ve tüm ailesi ile Yakınları 80 kişi bizim otelde, diğerleri başka yerlerde kalıyormuş.” derken cümle bitmediği için nokta konmaz be cahil kadın!

  Neyse dilbilgisini geçelim.

  Berna diyor ki; “Hava’naya toplam 200 Kişilik kafile gelmiş. Erdoğan ve tüm ailesi ile Yakınları 80 kişi bizim otelde, diğerleri başka yerlerde kalıyormuş.”

  Dedikten sonraki twittde; “An itibariyle bir Kübalı’ya “Türkleri tarif et” desen, “siyah takım elbiseli” der. Otelin lobisinde 80 tane siyah takım elbiseli Türk erkek var”

  Yav Berna artık karar ver, ya “Erdoğan ve tüm ailesi ile Yakınları 80 kişi” ya da “80 tane siyah takım elbiseli Türk erkek var” ifadelerinden hangisi doğru?

  Cahillik kötü şey, bunu Ahmet Hakan’da çok yapardı-yapıyor, iki kelime sonraki-öncesi ifadesiyle-ifadeleriyle hep tezat hep tezat! Değil mi Ahmet Hakan?

  Karar verdin mi Berna?

  Ya, “Erdoğan ve tüm ailesi ile Yakınları 80 kişi” !

  Ya da “80 tane siyah takım elbiseli Türk erkek var”

  Berna, şimdi Emine Anneyi, kızlarını, heyetteki kişilerin refikalarını erkek etmiş olmadın mı? Hııı!

  Kızarlar mı, cahilliğine mi verirler artık orası onların bileceği işler!!!

  Cahillik çok kötü, çooook!

  Bildiğin gibi değil!

  Atatürk’ü kızı Ülkü ile öldükten sonra buluşturacak kadar cahil olursan fazla söze de gerek kalmaz gibime geliyor.

  Hıııı! Sen diyorsun Berna?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir