Anasayfa / GÜNDEM / Kristal Fare gecesine ünlü yağacak!
Kristal Fare Ödül Töreni_logo

Kristal Fare gecesine ünlü yağacak!

Türkiye’nin en prestijli ödülleri arasına girmeyi planlayan Kristal Fare Ödülleri’ne ilgi büyük. Medya, siyaset, sosyal sorumluluk ve reklam dünyasının en iyileri ödüllerine 12 Mart gecesi canlı yayında kavuşacak. Adaylar için oy verme işlemlerinin dün gece son bulduğu 2. Kristal Fare Ödülleri, Kral TV’den canlı yayınlanacak.

Esra Erol ile İzzet Çapa’nın sunacağı ödül gecesi, Hande Kazanova’nın özel yayınıyla başlayacak. Geceye katılan birbirinden ünlü isimler Kırmızı Halı seremonisinin ardından özel yayında Hande Kazanova’nın sorularını yanıtlayacak.

Medyafaresi.com kurucusu Kubilay Tümen, Kristal Fare Ödülleri’nin sahiplerini bulacağı görkemli gece öncesi açıklamalarda bulundu. Bir ödülü değerli kılan en önemli şeyin doğru isme ve doğru kişiye verilmesi olduğunu belirten Tümen, kategorileri belirlerken sadece reytinglere değil sokaktaki yansımalara ve gazetelerde yer almasına da baktıklarını söyledi.

Medyafaresi.com’un 10 yıldır kesintisiz yayında olduğunu belirten Tümen geçen sene gerçekleştirilen ödül töreninin bir deneme gibi olduğunu belirtti ve, “Neden Türkiye’de bir Golden Globe, bir Oscar olmasın” diyerek iddiasını ortaya koydu. Geceye katılımın tahminlerin üzerinde olacağını ve kullanılan oy sayısının 1 milyonu geçtiğini belirten deneyimli gazeteci, Kristal Fare Ödülleri’nin bağımsız, tarafsız ve objektif kriterlere göre Salı gecesi sahiplerini bulacağını sözlerine ekledi.

MEDYAGUNDEM

kristalfare

Kristal Fare’yi kimler sunacak?

Bu yıl 2.’si düzenlenen Kristal Fare Ödülleri, 12 Mart Salı akşamı Point Hotel Barbaros’ta sahiplerini …

kristalfare

2. Kristal Fare Ödülleri canlı yayını Kral TV’de

Kral TV, 2. Kristal Fare Ödülleri törenini 12 Mart akşamı canlı yayınla ekranlarına taşıyacak. Kral …

kristalfare

2. Kristal Fare Ödülleri için yarış başladı

Yılın medya olayına hazır mısınız? Bu yıl 2.’si düzenlenen Kristal Fare Ödülleri, Türkiye’nin yıldızlarını halk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir