Anasayfa / ANALİZ / Kripto FETÖ’cü provokatöre dikkat!
hasanakar

Kripto FETÖ’cü provokatöre dikkat!

Belli ki FETÖ’nün arkasındaki ve FETÖ’nün arkasında olduğu güçler muhafazakar camiadadaki kriptolarını harekete geçirdiler. Bu kez provokasyon konusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk…

Nur Cemaat’inin Okuyucular kolunun hocalarından olduğu iddia edilen Hasan Akar’ın Mustafa Kemal Atatürk’e küfür edip, annesi ve babası üzerinden ettiği hakaretler muhalif medyanın manşetlerinde. Durduk yerde Atatürk’ü böylesine hedef alan biri mutlaka görevlidir. Görevi e kriptodur.

Nur Cemaati’nin ‘Okuyucular’ kolunun ‘hocalarından’ Hasan Akar’ın da Atatürk’e yönelik skandal ifadelerinin bulunduğu bir video sosyal medyada paylaşıldı.

Hasan Akar, skandal videoda Mustafa Kemal Atatürk için “1938’de geberen p.ç” ve annesi Latife hanım için “Annesi resmi kayıtlarda genelevde çalışıyor” diyor.

Hakaret ve küfürleri için “Merak etmeyin, 98’de faturasını ödedim” diyen Akar, Atatürk’ün “Ali Rıza efendi değil, ‘Abdüş’ denen bir adamın” oğlu olduğunu savunuyor.

Hasan Akar’ın Atatürk’e yönelik hakaretlerine sosyal medyada büyük tepki geldi.

Böylesi bir dönemde milletin ortak değerlerini hedef alan bu tür adamlar FETÖ kılıklı provokatörlerdir.

15 Temmuz sonrası Türkiye bir olma, birlik olma yolunda ciddi bir mücadele içerisindeyken, Cumhurbaşkanlığı sistemi de bu mücadelenin bir parçası iken, toplumsal kucaklaşmayı sabote eden bu çıkışlar kesinlikle FETÖ’cü kamikaze operasyonlarından bağımsız okunamaz.

15 Temmuz sonrası, bu ülkenin bir araya gelmez denilen kesimleri meydanlarda, sokaklarda bir araya gelmekle kalmadı fikri ve düşünsel ortamlarda da bir araya gelmeye, tartışmaya, fikir alışverişinde bulunmaya başladılar.

Türkiye bir beka stratejisi olarak bütünleşmeye, birlikteliğe çalışırken, en anlamsız, en ilkesiz en ahlaksız, islami olmayan, gayri insani yerden eşelenen tartışmaların içine çekilmeye çalışılıyor.

Toplum içinde değer verilen kıymetlerin hayatlarına, değerlerine, kabullerine yönelik, fütursuz, yersiz ve izandan yoksun söylemlerin gündeme gelmesi gerçek bir operasyonun işaretidir.

Toplum içinde kabul görmüş değerler üzerinden, toplumsal huzursuzluğu artırmanın yollarını arayanlar, bu konuları kaşıyanlar şüphesiz ki gizli birer ajanda sahipleridir.

Bu ajanda sahiplerinin izlerini sürdüğümüzde şer odaklarına ulaşılacağından kuşku yok.

FETÖ gibi büyük bir örgüt ile mücadele sürerken, tartışacak başka bir konu yokmuş gibi kendisine Atatürk’ün kadınlarını konu edinen tv kanalından sonra bugün de cemaat hocası olduğu iddia edilen başka bir ajanda sahibi Hasan AKAR, Mustafa Kemal Atatürk’e ve validesine hakaretler ederek gündeme oturmayı başardı.

Toplumun vereceği tepkinin bilincinde olarak ortaya sürülen bu ayrıştırıcı görüşlerin sahiplerinin bu topraklara “yabancı bir el” olduğundan şüphemiz ve kuşkumuz yoktur.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Fethi Alper Gülcü

    Allah bunlara akıl fikir versin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir