Anasayfa / GENEL / Konda Genel Müdürü, Erdoğan’ın alacağı oyu açıkladı
erdogan

Konda Genel Müdürü, Erdoğan’ın alacağı oyu açıkladı

Araştırma şirketlerinden KONDA’nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Ağustos ayındaki Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki seçmen eğilimini değerlendirdi.

Türkiye’de seçim sonuçlarını en yakın oranda tahmin eden araştırma şirketlerinden KONDA’nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Ağustos ayındaki Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki seçmen eğilimini değerlendirdi.

‘Erdoğan 22 milyon oy alır’

Star’a yaptığı açıklamaya göre Erdoğan’ın 22 milyon oy almasının yeterli olacağını belirten Ağırdır, “17 Aralık’ın etkisiyle de MHP’ye 2 milyon kaçırdığı oy var. 17 Aralık olmasaydı, araştırmalarımıza göre AK Parti yüzde 52 – 53’lere çıkmıştı. Kimseyle ittifak yapmasına da ihtiyaç yok” diye konuştu.

MEDYAGUNDEM

kemalk

CHP hiçbir zaman iktidar olamama hastalığına tutulmuş!

KONDA, 16 Nisan referandumuyla ilgili raporunu açıkladı. Analizde CHP’nin bir daha hiç iktidar olamama riskinin …

konda

Kızının aday olduğu HDP’nin oylarını şişiren anket firması sahibi!

KONDA anketlerinde 2014 yılının Kasım ayında oyları yüzde 8 olan HDP, Nasıl oldu da 6 …

konda

13 yılda 9 seçim kaybedenlerin yeni numarası

KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, araştırmalarında ilk kez AK Parti karşıtlarının oranının, AK Parti yandaşlarını …

1 Yorum yapıldı

  1. Önemli Olan İcraat Makamı

    22 milyonda alır, 25 milyonda alır, onda şüphemiz yoktur. Ceketini atsa kazanır, ama bu ülkenin icra makamında Sayın Başbakanımıza ihtiyacı olduğu gerçeğini kimse inkar edemez. Cumhurbaşkanlığına yok Recep Tayyip Erdoğan olmazda bilmem şu, bu gibi muhalefetin yaptığı zırvalıkları samimi değil, yalan söylüyorlar, tuzak kuruyorlar, icra-icraat makamından uzaklaştırmak için ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’nın farklı bir versiyonunu sahneliyorlar. Sadece bu ülkenin değil, İslam Aleminin, mazlumların tüm dünyanın Sayın Başbakanımıza ircaa-icraat makamında ihtiyacı var. Şahsımın görüşü Cumhurbaşkanlığı makamı biraz daha bekleyebilir. Ha, gönlümüz arzusu Başkanlık sistemiyle Başkan olmasıdır. Olması için sonsuz desteğimiz var, ama parlamenter sistem devam edecekse en azından bir dönem daha Başbakanlık makamında olması herkes için hayırlı olandır, diye düşünürüz. Sayın Başbakanımızın Başbakanlığı bırakıp köşke çıkması, çözüm sürecini ve paralel yapılanmanın bertaraf edilmesi sürecini de olumsuz etkileyeceği kesin, bu nedenle bu milleti yetim bırakmaması gerekir. Bundan önceki idarecilerimiz hepsinde yürekli idi, kanlarını bütün vücuda pompalayan yürekleri olduğu bir gerçek, ama o yürek sadece et parçası olarak yürekti, oysa Sayın Başbakanımızdaki yürek maneviyatla teçhiz olmuş, donanmış, düşmanlarına korku, dostlarına sevgi, şefkat, merhametin yüreğidir. Sayın Başbakanımızın başımızdan gittiği gün bu ülkenin de bittiği gündür. Herkesten çok o makamları hak eden biri olarak, Sayın Başbakanım sizler dünya makamlarına önem veren bir kişi değilsiniz, sizin vereceğiniz bir karar olmakla beraber mazlumların başından ayrılmayın diyoruz. Bu ülkeyi, İslam Alemini yetim bırakmayın diyoruz. Sizler bizlerin, çocuklarımızın, onların çocuklarının geleceğisiniz, yarınlarımızsınız. Dünyayı yetim bırakmaya hakkınız yoktur, demek zorunda kalıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir