Anasayfa / GENEL / KK’nın yürüyüşündeki provokatör kadrolu CHP’li çıktı
chp

KK’nın yürüyüşündeki provokatör kadrolu CHP’li çıktı

Oğlunun da tutuklu olduğunu belirterek Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşünde halkı provoke eden kadının foyası çabuk ortaya çıktı. CHP’nin kadrolu elemanı olduğu belirlenen kadının, tutuklu oğlu da yok.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul yürüyüşünde ortaya çıkan Şenay Günaydın, “Oğlum FETÖ’den tutuklu. Adalet istiyorum” diye kameralara açıklamalarda bulundu. Günaydın, darbecilere direnen 15 Temmuz kahramanlarına dil uzatma küstahlığını da gösterdi.

KILIÇDAROĞLU ASLAN GİBİYMİŞ 

Kimseye merhametinin kalmadığını söyleyen Günaydın, halkı da sokağa inmeye çağırdı ve kimseye acıma duygularının olmamasını istedi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun “aslan” gibi olduğunu savunan Şenay Günaydın, sonuna kadar CHP’nin arkasında olduğunu söyledi. Günaydın, kameralar karşısındaki skandal sözleriyle tüm Türkiye’nin tepkisini topladı.

CHP’Lİ BELEDİYEDEN MAAŞ ALIYOR 

Günaydın’ın foyası çok geçmeden ortaya çıktı. CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı’nın örgütlenme ve örgüt yönetiminden sorumlu İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi olan Şenay Günaydın, aynı zamanda CHP’li Ataşehir Belediyesi’nde kadrolu olarak çalışıyor. Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşüne de çok sayıda belediye çalışanıyla birlikte gönderilmiş. Üstelik, FETÖ’den tutuklu olduğunu söylediği oğlu ise henüz lise çağında ve tutuklu değil.

HER EYLEMDE EN ÖN SIRADA 

Kadrolu sahtekar Şenay Günaydın, kameraların olduğu her yerde başta Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP’li üst düzey yöneticilerle pozlar veriyor. Bununla da kalmayıp mikrofonlara açıklamalar yapıyor, yahut yalan ve çarpıtma dolu konuşmalarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Son olarak Kılıçdaroğlu’nun İstanbul yürüyüşündeki skandal açıklamasıyla da kendisine verilen yeni görevi yerine getirmiş oldu.

chp2

‘Dindar kadın’ imajına soyundu 

Başındaki başörtüyle “CHP’li dindar kadın” imajına soyunan Şenay Günaydın, İsra Suresi’nin 81. ayetini de tersten okudu. “Hak geldi batıl zail oldu” yerine, “Batıl gelecek, hak zail olacak” dedi. FETÖ’cülerin, 15 Temmuz’la ilgili yalan yanlış uydurmalarını da ardı ardına sıralayıp, “Kimseye merhametim yok. Bu millet sokağa dökülmekten anlıyor, herkes evlerinden çıksın” sözleriyle halkı isyana davet etti.

-GÜNEŞ-

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir