Anasayfa / GENEL / KK’nın özel kalem müdürü ABD’ye mi kaçtı?
kemal-feto1

KK’nın özel kalem müdürü ABD’ye mi kaçtı?

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan kimseye haber vermeden ABD’ye gitti, parti karıştı. CHP’nin By-Lock’tan tutuklu başdanışmanı Fatih Gürsul’un partiye getirdiği ve FETÖ’nün belediyeler imamı Erkan Karaarslan’a yakın olan Ceylan’ın, ABD’ye neden gittiği merak konusu.

Cumhuriyet Halk Partisi yine karıştı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan’ın kimselere haber vermeden ABD’ye gitmesi partide yeni bir krizin habercisi oldu.

Referandum kampanyasının başlamasına sayılı günler kala ABD’nin yolunu tutan Ceylan’ın, okyanus ötesine neden gittiği ve burada kimlerle görüştüğü merak konusu oldu.

Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun, By-Lock’tan tutuklanan başdanışmanı Fatih Gürsul’u partiye getiren adam olarak biliniyor.

FETÖ’nün belediyeler imamı olduğu iddiasıyla tutuklanan Erkan Karaarslan ile yakın ilişki içinde…

Ceylan’ın CHP kulislerini hareketlendiren sürpriz ABD ziyaretini Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun bilgisi dahilinde mi gerçekleştirdiği ise bilinmiyor.

FETÖ’nün belediyeler imamı Erkan Karaarslan’ın CHP’li belediyelere verdiği sözde danışmanlık hizmetlerine aracılık eden özel kalem Ceylan, 2011 yılından beri Kılıçdaroğlu ile çalışıyor.

Üniversite eğitimini Almanya’da tamamlayan Ceylan’ın ilginç ilişki ağı partide zaman zaman eleştiri konusu oluyor.

Ceylan’ın 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişimi sonrası FETÖ’den tutuklanan Erkan Karaarslan ile CHP’li Sarıyer Belediyesi’ne yaptığı ziyaretin resimleri partiyi karıştırmıştı.
Genel Başkan Kılıçdaroğlu, gelen tepkiler sonrası MYK kararıyla görevden alındığı iddia edilen Ceylan’a sahip çıkmış, “Tuncay Ceylan görevinin başındadır” demişti.

Özel Kalem Tuncay Ceylan’ın adı Ataşehir’deki Buz Residence skandalına da karışmıştı.

Ataşehir’in CHP’li Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Milletvekili Eşi Gamze Akkuş İlgezdi’nin 17 dairesinin olduğu ortaya çıkan Buz Residence’ta, Tuncay Ceylan’ın kardeşi Onur Okay Ceylan’ın da lüks bir dairesi bulunuyor.

Onur Okay Ceylan’ın daireyi 6 Şubat 2014 tarihinde alması, Battal İlgezdi’nin belediye başkan adaylığının ise 7 Şubat 2014’te açıklanması, CHP kulislerinde “Bu ne tesadüf” yorumlarının yapılmasına neden olmuştu.

-AHABER-

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir