Anasayfa / GENEL / KK yeni Gezi için peşine terör örgütlerini taktı!
kk4

KK yeni Gezi için peşine terör örgütlerini taktı!

CHP’li Enis Berberoğlu’nun “askeri ve siyasal casusluk”tan tutuklanmasını bahane eden CHP’nin yeni Gezi kalkışması benzeri kaos planına terör örgütleri destek verdi.

CHP’li Enis Berberoğlu’nun “FETÖ örgütüne bilerek isteyerek yardım etmek” ve “Askeri ve siyasal casusluk” suçlarından tutuklanmasının ardından CHP yönetimi FETÖ’ye arka çıkmak için yeni planlar peşine düştü. FETÖ’nün asker kılığındaki militanları MİT TIR’larını durdurdu ve yine örgütün gazeteci kılığındaki tetikçileri görüntüleri servis etti. Görüntüleri Cumhuriyet Gazetesinde yayımlayan Can Dündar şu an firari durumda. Görüntüleri Dündar’a servis eden Enis Berberoğlu ise 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

CHP’DEN SKANDAL KARAR
Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasıyla ilgili skandal bir karara imza attı. CHP aldığı kararla yarın saat 11’de Ankara Güvenpark’tan İstanbul Maltepe Cezaevi’ne yürüyeceğini açıkladı.

TERÖR ÖRGÜTLERİ ARKASINDA

Yürüyüş için CHP’nin paylaştığı skandal afişte “asker arkamda” mesajıyla darbe tehdidinde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu’nun peşine Gezi kalkışmsındaki terör örgütleri takıldı. Yeni bir Gezi kalkışması için Halkevleri, DHKP-C, TKP gibi örgütler Kılıdaroğlu ile birlikte eylem çağrısı yaptı.

image (1) image (2) image

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir