Anasayfa / GENEL / Kim o Soros’tan fonlanan gazeteciler?
mevlut-yuksel

Kim o Soros’tan fonlanan gazeteciler?

MEDYAGÜNDEM-  Gezi Parkı protestoları sırasında taraflı yayın yapmakla suçlanan Cnn International’ın sunucusu Christiane Amanpour ile ilgili Takvim Gazetesi’nin yaptığı yayınlar sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Son olarak bugün gazetenin manşetinde Amanpour’a yönelik yeni bir çağrı yer aldı. Gazetenin haber müdürü Mevlüt Yüksel, CNN’in ünlü ekran yüzünü konuşmaya ve yaptığı yayınları savunmaya çağırdı.

A Haber canlı yayında Banu El’in sorularını yanıtlayan Mevlüt Yüksel, Amanpour’a yönelik çağrısını yineleyerek, “Hodri meydan diyorum, yayınlarını savunsun, anlatsın,   anlatmazsa dava geliyor.” dedi.

Yüksel şöyle konuştu:

“Christiane Amanpour’a dava açacağım. Neden dava açacağım? Türkiye’ye milyonlarca lira zarar verdirdiği, maddi- manevi kayba uğrattığı, küresel bir operasyonla Türkiye’de insanımızın canının yanmasına, ekonominin  bir süre durmasına ve gerilemesine neden olduğu için Amanpour’a uluslararası  alanda dava açacağım. Atlanta Yüksek Mahkemesi’nde dava açacağım.  Türkiye’de de avukat arkadaşlara söyledim, onlar da dava açmak için hazırlıklara başladılar. Hodri meydan diyorum, anlatsın  anlatmazsa dava geliyor.”

SOROS’TAN FONLANAN GAZETECİLER

Mevlüt Yüksel bir de “Soros’un fonlarından fonlanan gazeteciler”den söz etti. “Biz Soros’tan fonlanan gazeteci değiliz” deyince spiker Yüksel’e, “Soros’tan fonlanan gazeteciler kim?” diye sordu. Yüksel de “Türkiye’de kimler olduklarını siz yayınlara bakın, olayları 24 saat veren kanala bakın, onun başındaki kişiye bakın. Burada benim aleyhimde yayın yapan internet sitelerinin başındaki insanlara bakın. Benim yüzüme gülüp arkadaş gibi yaklaşıp benim ekmek verdiğim, iş verdiğim insanlar yayın yapıyorlar. İnternet sitelerine bakın reklamları nereden alıyorlar? Hangi reklam şirketleriyle bunlar çalışıyorlar.” dedi.

İşte Mevlüt Yüksel’in bomba açıklamaları:

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

orf

Bu da başörtülü kılığına giren Avusturya ajanı

Avusturya’da yeni bir skandala imza atıldı. Ülkenin devlet televizyonu ORF, Türkiye konulu bir konferansa spikerini …

erkan

Terörü eleştirene RTÜK cezası!

RTÜK yine aHaber’i hedef aldı. İki yayından dolayı kanala 121 bin 639 lira ceza kesildi. …

kamyon5

Kamyondaki şok detay!

Fransa’da dün gece bir kamyonla gerçekleştirilen ve 84 kişinin yaşamını yitirmesine sebep olan saldırıda çok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir