Anasayfa / GENEL / Kim Milyoner Olmak İster’de bir ilk!
milyoner-ilk

Kim Milyoner Olmak İster’de bir ilk!

atv’nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşam yayınlanan bölümünde bir ilk yaşandı. İki yarışmacı da ilk soruda doğru cevabı veremeyerek yarışmaya veda etti.

SORUYU BİLDİ AMA SÜRE YETMEDİ!

Kim Milyoner Olmak İster, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Deniz Kargı’yı ağırladı. Kendisinin oldukça şanssız olduğunu söyleyen Kargı, yarışmaya tecrübe olsun diye katıldığını söyledi.

“Ne dese beğenirsin” sözünün anlamını soran ilk soruda 30 saniyelik cevap verme süresini unutan Deniz Kargı, sunucu Kenan Işık’ın uyarısına rağmen programdan eli boş döndü.

Kargı, “Ablam ile dalga geçtiğimiz bir video vardı. Aynı durum şu an benim başıma geldi. Bir yarışmacı programa katılmıştı. Sürekli kendisini övdü, babası da övdü. Sonra çok heyecanlandı. Son anda cevap verecekken emin olamadı…” diye konuştu.

AMERİKA VE İNGİLTERE’DE OKUDU İLK SORUDA ELENDİ

Kim Milyoner Olmak İster’in 5. yarışmacısı Kıbrıs doğumlu Menteş Zorba’ydı. Amerika’da üniversite, Londra’da da yüksek lisans eğitimi alan genç yarışmacı. “Yemeğin hepsi yenildikten sonra doyulmadıysa evin sahibi ne yapmayı teklif eder” sorusuna ‘Yumurta Kırmayı’ yerine ‘Karpuz kesmeyi diyerek ilk soruda elendi.

 

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

rtuk-ysk

Demokrasinin yüz karası 2 kurum: RTÜK-YSK

YSK, 7 Haziran Genel Seçim sonuçlarını saat 21.00’den önce yayımlayan 65 kanala ikişer kez program …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir