Anasayfa / GENEL / Kılıçdaroğlu’nun itleri Başbakan’ın annesine küfrettiler!
chp-kufur-basbakan

Kılıçdaroğlu’nun itleri Başbakan’ın annesine küfrettiler!

CHP Gençlik Kolları Ankara İl Başkan Yardımcısı Başbakan Erdoğan’a ve üç yıl önce vefat eden annesine ağır küfürler etti.

CHP Ankara Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Umut Tuğluoğlu sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yazdığı mesajlarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ve üç yıl önce vefat eden annesi Tenzile Erdoğan’a küfür etti.

Tepkilere rağmen özür dilemeyen ve mesajları kaldırmayan Tuğluoğlu’nun uzun süredir CHP Ankara örgütünde görevli olduğu ve halen Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı olarak görevine devam ettiği öğrenildi.

Yaklaşık bir yıl önce CHP Tekirdağ Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Önay Taşdelen’in de twitir hesabında başörtülülere ‘Nankörköpek’ demesi tartışma konusu olmuş ve Taşdelen partiden ihraç edilmişti.

Sosyal medyada tepkilere sebep oldu

@mavitohum:

CHP genç.kol. il başk.yard. Umut Tuğluoğlu, başbakanın mezardaki annesine haysiyetsizce küfür edebilecek seviyeye inmiştir. CHP budur.

***

@hikmetgenc

Erdogan’in annesine küfreden Umut Tuğluoğlu’nun, ilham kaynağı K.K.

KK: “Ana..anan..,..gerisini söylemeyim!..”

***

@OmerLekesiz

Çocuğunuz çiçek açtı Taksim darbecileri… Kına yakın, her yerinize… Çocğunuz çiçek açtı! Adı: Umut Tuğluoğlu! CHp’de barınır.

***

@kitapgibisessiz

Umut Tuğluoğlu sanırım yaptığı terbiyesizlikten dolayı zor günler geçirecek. haber epey yayılmış. Sadece malum kesim haberi görmüyor.

(yeni şafak)

MEDYAGUNDEM

chp-site-hack

CHP’nin sitesi hacklendi!

CHP Ankara Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Umut Tuğluoğlu’nun Twitter hesabından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir