Anasayfa / GENEL / Kenan Işık’ı krize sokan yarışmacı
kenan-ışık

Kenan Işık’ı krize sokan yarışmacı

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kahkaha dolu anlar yaşandı. Kenan Işık ‘ın sunduğu yarışmanın dün geceki yarışmacılarından birisi de 18 yaşındaki Meltem Yılmaz ‘dı.

Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hazırlık sınıfı öğrencisi olan 18 yaşındaki Meltem Yılmaz, yarışmaya katılmak için ilk önce reşit olmayı beklediğini daha sonra da babasını ikna etmeye çalıştığını anlattı. Durmadan konuşan genç yarışmacı, 7. soruya gelmeyi çok istediğini çünkü o sorudan sonra Kenan Işık’la istediği kadar konuşabileceğini söyledi.

Meltem Yılmaz isimli yarışmacı ‘Kim milyoner olmak ister?’ adlı yarışma programında sempatik tavırlarıyla Kenan Işık’a gülme krizine soktu.

NE YAPTIM AY KENAN BEY

Sempatik tavırlarıyla hem ekran başındakilere hem de Kenan Işık’a keyifli anlar yaşatan yarışmacı, sorular ve cevap şıkları üzerine ilginç yorumlarda bulunurken, sık sık kullandığı “Ay Kenan Bey” sözleri sosyal medyada TT oldu.

 

 

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

rtuk-ysk

Demokrasinin yüz karası 2 kurum: RTÜK-YSK

YSK, 7 Haziran Genel Seçim sonuçlarını saat 21.00’den önce yayımlayan 65 kanala ikişer kez program …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir