Anasayfa / GENEL / Kavga kızıştı, Habertürk’ten Acun’a; çakma kabadayı
acun

Kavga kızıştı, Habertürk’ten Acun’a; çakma kabadayı

Habertürk ile Acun Ilıcalı arasındaki kavga iyice sertleşti. Habertürk Ilıcalı’ya “çakma kabadayı” diye yanıt verdi.


Acun Ilıcalı, Survivor’da “Bir açıklama yapmak istiyorum” diyerek Habertürk’ün TV8 programları ve kendisi hakkında karalama kampanyası yaptığını söyledi. Habertürk’ün Acun Ilıcalı’ya yanıtı ise oldukça ağır oldu.

Acun Ilıcalı şunları söyledi:

“Son zamanlarda TV8 ve Tv8 programları hakkında bir medya grubu asılsız yayınlar yapıyor. Bildiğiniz gibi Bu Tarz Benim yarışması Show TV’den TV8’e transfer oldu. Bu televizyoculukta doğal bir olay. Hatırlayacaksınız Var mısın Yok musun da, bizim zamanımızda gündeme gelmişti, ancak sonra fox tv’de yayınına devam etti. Bu Tarz Benim yarışmasının TV8’e transferinden hemen sonra, Habertürk gazetesi birdendire her hafta bizimle ilgili yalanlarla dolu haberler yapmaya başladı.. Bu konuda yargıya başvurup, birinci sayfadan tekzip yayınlattık. Yapacağınız her haber için yasal haklarımızı kullanmaya devam edeceğiz. Bize zarar vermek adına başlattığını bu karalama kampanyası amacına ulaşamayacak. biz biz halkımızın takdiriyle buralara geldik ve aklımızı insanları karalamaya çalışmak için değil, televizyonculuk yapmak için kullanmaya devam edeceğiz. yapmamız gereken tek şeyi yapıyoruz, o da televizyonculuk. Onları da kendi işlerine bakıp gazetecilik yapmaya davet ediyorum.”

Acun’un bu sözlerine ise Habertürk gazetesinden ise oldukça sert bir yanıt geldi. Haber türk gazetesi Acun Ilıcalı için “Çakma kabadayı” ifadesini kullandı.

Habertürk gazetesinde şu ifadelere yer verildi:

PABUÇ BIRAKMAYIZ

Ilıcalı önceki akşam Survivor yarışmasında, başka biriyle evliyken Şeyma Subaşı’yla nikahsız çocuk sahibi olduğu haberini yapan Habertürk’ü aklınca tehdit etmeye kalktı. Acun bey şunu bilsin ki biz böyle boş tehditlere pabuç bırakmayız. Vay vay Vay Acun Ilıcalı yürek yemiş. Habertürk’ü diline dolayan Ilıcalı, bizi sözde “asılsız” haber yapmakla “karalama kampanyası” yürütmekle suçladı.
SİZ REYTİNG PEŞİNDE KOŞUN, BİZ…
Başkan biriyle evliyken Şeyma Subaşı’yla nikahsız çocuk yapan Acun bey, bunu haber yaptığımız için bize kızmış. Bu haberin neresi yalan Acun Ilıcalı! Bu yazdıklarımız yaşanmadı mı? Acun bey siz reytihng peşinde koşmaya devam edin, biz haber yapmaya devam edeceğiz.

MEDYAGUNDEM

ht3

Habertürk’ün ByLock haberi uydurma çıktı

Emniyet Genel Müdürlüğünce, “215 bin kişilik ByLock listesinin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına iletildiği”ne dair haberin, genel …

ht

O, Habertürk’e gelince, kanal birden FETÖ kanalına döndü

FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik, aralarında “fuatavni” hesabının kurucusu olduğu tespit edilen Said Sefa, Atilla Taş …

ciner

Ciner medyasında ByLock operasyonu

Fetullahçı terör örgütünün gizli haberleşme sistemi ByLock’a yönelik operasyonda sıra medyadaki uzantılarına geldi. Yapılan son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir