Anasayfa / GENEL / Kaplan ‘sol’un dip yapan sefaletini yazdı!
hilal-sol

Kaplan ‘sol’un dip yapan sefaletini yazdı!

MEDYAGÜNDEM- Yeni Şafak’ın ‘âkil insanlar heyeti”ndeki yazarı Hilal Kaplan bugün çarpıcı bir Reyhanlı yazısına imza attı.

Banyas’ta kadın,çocuk,ihtiyar demeden katleden, yakıp yıkan Acilciler örgütü lideri Mihraç Ural’ın Radikal gazetesi üzerinden nasıl PR yaptığına, “Radikal’den İsmail Saymaz’a ‘Ben barış insanıyım’ diyerek kendi PR’ını yaptıran Mihraç Ural. Arapça yaptığı konuşmasında yanına dinî bir kanaat önderini de almış konuşuyor. Mücahidlerin sakalıyla uğraşanlar, bu katilin yanı başında oturanın sakalını görmez elbet. Geçelim.” ifadesiyle dikkat çekti.

Kaplan Baasçılığa soyunan, katil Esed’in sözcülüğünü yapan sözde sol için “sefilliğin dip noktası” diyerek şöyle yazdı:

“Hükümete muhalefet edeceğim derken, gariban Suriyeli mültecileri ‘memlekete doldurdular’ diyerek hedefe koyan Hüseyin Aygün’e de ‘Birkaç kuşak önce bombalanan akrabalarınızı diğer şehir halklarının kovması mı gerekirdi?’ diye sormak lazım sanırım. Böyle cümleleri Avrupa’da sadece ‘aşırı sağ’ gruplar kurabilirken, mülteci nefretinin bayraktarlığını ‘sol’un yapması sefilliğin dip noktası. Dün, Suriyeli mültecilerin sırtlarında yalnızca bir döşekle, iç savaşın göbeği olan ülkelerine geri dönmek zorunda bırakıldıklarını görüp insanlığından utanmamak zor. Bu olan bitenden sonra, Erdoğan’a ‘diktatör’ deyip Esed’le hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya giren CHP’li kalmış mıdır acaba?”

KAPLAN’IN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

reyhanli1

Reyhanlı’daki terörden de FETÖ çıktı

MİT tırlarını durduran ve FETÖ’nün şifreli haberleşme ağı “ByLock”u kullandığı tespit edilen eski Cumhuriyet Savcısı …

1mayis-feto2

Küresel baronların hizmetçisi solcular!

Milat gazetesinde Ufuk Coşkun’un “1 Mayıs: Küresel baronlara hizmet eden sosyalistler!” başlıklı yazısı şöyle… Küresel …

sokak2

Sorosculuğu solculuk sanan zavallılar!

Akşam gazetesinde Kurtuluş Tayiz’in “Nazım yaşasaydı ‘Soros’çu mu olurdu?” başlıklı yazısı şöyle… Nazım Hikmet yaşasaydı, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir