Anasayfa / ANALİZ / “Kan uykucu” yine iş başında!
akinan-antep1

“Kan uykucu” yine iş başında!

MEDYAGÜNDEM- Yine bir provokatif haber, yine o gazeteci. Yine bir terör ve çatışma alanı, orada da o gazeteci. Nerede “kan” orada yine o gazeteci.

Adı “kan uykucu”ya çıkan, dün generallerin nasıl “kan döktüğüne” övgü yazan gazeteci bugün de PKK cephesinden “kan” peşinde koşturdu.

Akşam’dan kovulan Serdar Akinan, dün gece Twitter’dan yalan bir habere attığı imzayla yine iş başındaydı.

Dün gece “Gaziantep’te 2. Patlama” son dakika bilgisini ekranına taşıyan TRT Haber’in nasıl bir yalan habere imza attığını dün yazdık.

O yalan haberi Serdar Akinan’ın da Twitter’da paylaştığı ortaya çıktı. Gaziantep’te gerçekleşen  PKK’nın sivil katliamının ardından bölgeden attığı twitlerle dikkat çeken Akinan, önce “İkinci bir patlama oldu” diye yazıp, ortalığı karıştırdı.

Ardından da patlamanın olduğunu iddia ettiği yere gidip, “Patlama bilgisi yalan, özür dilerim” diyeceği yerde, “durum sakin” diye yazdı.

Akinan’ın her fırsatta gazeteci görüntüsü altında ortalığı karıştırmacı tavrı dikkatlerden kaçmadı.

NOT: Hala Akinan’ı “gerçek gazeteci” diye gösterip MEDYAGÜNDEM’e o gazetecinin gerçek yüzünü deşifre ettiğimiz için saldıran, internet medyasındaki Ergenekoncuların tetikçiliğini yapan, maskelerini indirdiğimiz için bize küfreden, bugün de hükümete yaranmak için takla üstüne takla atan menfaat şebekesi “aşağılık çete”ye bu haber ithaf olunur.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

serdar-soner2

Sen kimi kandırıyorsun Soner Yalçın?

Sözde FETÖ karşıtı Soner Yalçın gazetecilik kariyerini FETÖ tetikçisi olarak bitiren bir adama PR yapıyor, …

serdar

Vampir Serdar teröristi kahraman ilan etti!

Gazeteci Serdar Akinan, geçtiğimiz gün Dolmabahçe Sarayı’nda gerçekleştirilen ve DHKP-C’nin üstlendiği bombalı saldırı eylemini haklı …

akinan

Nerede kan orada Akinan!

Her dönemin ruhuna göre hareket eden Serdar Akinan daha önce Kan Uykusu adlı Mehmetçik’e övgü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir