Anasayfa / GENEL / Kan donduracak iddia; FETÖ infaz darbesine kalkışacak
mgokcek

Kan donduracak iddia; FETÖ infaz darbesine kalkışacak

Melih Gökçek sosyal medya hesabından yine çok ses getirecek açıklamalarda bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatandaşların yeni bir darbe girişimine karşı bireysel silahlanmaya gittiğini ifade ederek, devletin bunu kontrol altına alması gerektiğine dikkat çekmişti.

Başkan Gökçek sosyal medya hesabından yine çok ses getirecek açıklamalarda bulundu. Silahlanma konusundaki açıklamalarının muhatabının FETÖ’cü subaylar olduğunun altını çizen Gökçek ‘EL-BAB ‘da çatışıp şehit olan şerefli ordumla gurur duyuyorum. ‘ derken FETÖ’nün yeni hain planını da açıkladı.

Gökçek Twitter’dan şu açıklamaları yaptı;

Sevgili Twitter alemi sizlere bu gece tarihi bir açıklama yapacağım. Son zamanlarda yaptığım açıklamalar Feto camiasında inanılmaz bir paniğe neden oldu. Biliyorsunuz bir tartışma başlatmıştık. ‘Türkiye’de yeniden bir darbe olur mu?’

Olamaz çünkü darbe karşıtı olarak meydanlarda darbecilere karşı mücadele eden onbinlerce genç şu anda asker subaylar bu askerleri kıtadan çıkarmaya çalışsa,bu askerler o subayların emrini dinlemez,hesap sorar,hatta tehlike görürse çatışır dedim.

Hadi birilerini ikna edip sokağa çıksalar,bu kez halkla karşı karşıya gelirler. Halk geçen sefer silah olmadan bedenleriyle karşı çıkmıştı. Bu kez silahları ile çıkarlarsa kan dökülür.çünkü halk arasında inanılmaz bir silahlanma var demiştim.

Arkasından şunu ilave etmiştim.ben bu silahlanmayı kesinlikle tasvip etmiyorum…ama gerçekleri görmemek için başımızı kuma gömemeyiz. Bunun için tedbir alınmalı ve tüm silahlar devlet tarafından kontrol altına alınmalı dedim.

ÇÜŞŞ GERİZEKALI…

Son birkaç gün içinde enteresan gelişmeler oldu. İfadelerimin muhatabı kesinlikle Fetocu subaylar iken durumdan vazife çıkaran ve darbe sırasında Fetoya karşı olduğunu bildiğim birilerinden acayip tepki ve yorumlar geldi; ‘Gökçek halkı orduya karşı silahlandırıyor’…
cevabım şimdi yerine oturacak… Çüşş geri zekalı… Ben senin anlama kabiliyetine tüküreyim…

ŞEREFLİ ORDUMLA GURUR DUYUYORUM

Bilinmeli ki bu ordu benim ordum… El-bab’da çarpışıp şehit olan bu şerefli ordumla gurur duyuyorum..

El-Bab’ta bulunan Türk askerlerinin fotoğrafını paylaşan Gökçek ‘Aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz bu orduyla şeref duymayan dünyanın en şerefsiz insanıdır.’ ifadelerini kullandı.

Ancak şimdi size bomba gibi bir haberim var. Duyduğunuzda şok olacaksınız. Tankla topla bundan böyle darbe yapamayacağını anlayan Fetocuların suikastlarla yola devam edeceğini söylemiştik. Bu konuda değişik çabaların olduğu, ancak devlet erkanının iyi korunması dolayısıyla amaçlarına ulaşamadıkları biliniyor.

FETÖ’NÜN YENİ PLANINI AÇIKLADI

Terör örgütü FETÖ’nün elebaşı Gülen’in yeni planını anlatan Gökçek şu ifadeleri kullandı;

FETÖ’DEN İNFAZ DARBESİ TALİMATI

İşte Fetonun talimatı ve yeni çabalar. Feto;Fetocu subaylara özellikle Ak parti’ye karşı olan bazı subaylarla işbirliği yapmalarını ve yeni bir anlayışla ‘tanksız topsuz bir infaz darbesi’ gerçekleştirmelerini talimat olarak verdi. Olay şöyle gerçekleştirilecekmiş. Herkes gece yarısı uykuda iken gece yarısı saat 04-05 sıralarında Ankara ve İstanbul’da 20 ayrı noktaya,diğer vilayetlerde 2-3 noktaya 100-200 askerle ani baskın yapılacak ve hedef kişiler infaz edilecek. Bu suretle halkla karşı karşıya gelmeden mesele halledilecekmiş.

YİNE HEZİMETE UĞRAYACAKSINIZ

Ey darbeciler sizi takip ediyoruz ve bütün tezgahlarınızı öğreniyoruz.Biz sizi gece yarısı operasyonunuzda da bekliyoruz. Gelin ki bu millet size gene dersinizi versin. Yine hezimete uğrayacaksınız.

DARBECİLERE BU ORDU HARAM

Fetocularda amaç referandumdan önce son çıkışı yapmak. Çünkü referandumdan evet çıkmasını kendilerinin kesin sonu olarak görüyorlar. Türk ordusunun şerefli subay ve astsubaylarına çağrıda bulunuyorum..Bu darbecileri ihbar edin ki temizlik daha çabuk olsun. Biz şerefli ordumuzla gurur duyuyoruz ama darbecilere bu ordu haram. Yaşasın bu ülkenin birliği için canlarını veren ve vermeye hazır olan şerefli Türk ordusu.

gokcek3 gokcek4 gokcek5 gokcek6 gokcek7 gokcek8 gokcek9 gokcek10 gokcek11 gokcek12

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir