Anasayfa / ANALİZ / “Jamestown beslemesi”nin yeni operasyonu!
uslu-fransa-pkk

“Jamestown beslemesi”nin yeni operasyonu!

MEDYAGÜNDEM- Şu yaşadığımız kritik süreçte her kritik gelişmeyi “psikolojik harekat” ile manipüle edip, zehirleme görevi üstlenen “Jamestown beslemesi” Emre Uslu, aynı tavrını Paris’in göbeğindeki PKK’nın kurucularından Sakine Cansız’ın da aralarında bulunduğu 3 PKK’lı kadının suikastinde de gösterdi.

Hemen çalakalem kişisel sitesine sözde bir “analiz” koyan Uslu,  “Bu infaz, örgüt içi bir infaz gibi görünmekle birlikte, özellikle Paris’te daha önce de benzer infazlar yapmış İran istihbaratının işi olma olasılığı da vardır.” diye yazdı.

“Örgüt içi infaz” dışında sadece İran ve Suriye ihtimalini yazıp, “Muhtemel barış olasılığı giderek artıyor ve bu da üçüncül aktörleri, İran, Suriye vb gibi, oldukça rahatsız ediyor. Paris’te infaz yaparak Örgüt liderlerine Avrupa’ya gelmeyi kabul etmeyin diyor.” diyen Uslu, işin içindeki Londra ve Avrupa bağlantısı ile MOSSAD boyutunu ihtimal dahilinde saymadı.

Hiçbir zaman İsrail aleyhinde tavır sergilemeyen Uslu, Avrupa ve İsrail’i bu denklem dışında tutarak, CIA ve Neo-con bağlantılı Jamestown Vakfı’ndan neden “beslendiği”ni bir kez daha kanıtladı.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

uslu1

FETÖ’nün kuduz köpeği dolandırıcı çıktı!

Emrullah Uslu’nun, master ve doktora eğitimi bahanesiyle yurt dışında geçirdiği süre boyunca devlete yüklü borç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir